Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program piszacy w imieniu fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Program piszacy w imieniu fanpage (/Temat-Program-piszacy-w-imieniu-fanpage-109706)



Program piszacy w imieniu fanpage - tidid - 01-03-2015 20:15

Czy jest opcja w jakimś programie żeby pisał jako masz strona na innych stronach? Chodzi mi o posty typu S4S. Nam fb poster & scheduler i jest opcja pisania na danym ID lecz tylko z poziomu użytkowanika. Ktoś coś wie?


RE: Program piszacy w imieniu fanpage - prololex - 02-03-2015 06:58

Może i jest, ale nie lepiej zrobić to ręcznie?
Chyba to nie problem wejść na fanpage, wkleić komentarz i tak dalej.
To kwestia 10sekund roboty.


RE: Program piszacy w imieniu fanpage - tidid - 02-03-2015 10:57

Dużo do tematu nie wniosłeś. Że jest to się domyślam.
Tak, jest problem wejść przykładowo na 200 fanpage i napisać post Smile to kwestia 35 minut roboty. A program zrobi to szybciej i nie będzie to takie monotonne Smile


RE: Program piszacy w imieniu fanpage - prololex - 02-03-2015 18:09

(02-03-2015 10:57)tidid napisał(a):  Dużo do tematu nie wniosłeś. Że jest to się domyślam.
Tak, jest problem wejść przykładowo na 200 fanpage i napisać post Smile to kwestia 35 minut roboty. A program zrobi to szybciej i nie będzie to takie monotonne Smile

Program zrobi to szybciej, ale zanim zdąży to dostaniesz blokadę na zamieszczanie postów Xpokerface


RE: Program piszacy w imieniu fanpage - lukaswu - 18-03-2015 13:40

tidid znalazłeś coś? Ostatnio nie mogę nawet lajkować stron na fb poster & scheduler od strony użytkownika fb - sprawdzałeś tą opcję?
Może warto do nich napisać o rozszerzenie do pisania postów jako strona.

@prololex w bezpiecznym tempie i ilości obędzie się bez blokady


RE: Program piszacy w imieniu fanpage - tidid - 18-03-2015 17:22

nie znalazłem nic. Opcji tej nie używałem bo nie jest mi potrzebna