Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! (/Temat-Do-wszystkich-szukajacych-mentora-i-chcacych-zaczac-w-PPA-109694)

Strony: 1 2


Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Diqtion - 01-03-2015 17:54

[Obrazek: logo.png]

Informacja dla wszystkich osób szukających pomocy przy zarabianiu na PPA w FireCash.org.
Jeżeli chcecie zacząć i nie dajecie sobie rady, albo już zarabiacie, ale potrzebujecie pomocy mimo wszystko, chętnie pomogę, wystarczy napisać!


WAŻNE! Pomagam tylko w FireCash.org, muszę to zaznaczyć ponieważ piszą do mnie osoby zainteresowane np. FireSub.pl, czy FireCPA.com.
Na podstawowe pytania oczywiście odpowiem, ale nie prowadzę krok po kroku jak zarabiać w tych serwisach.


Wszystkie najważniejsze informacje na temat tego co oferuję i mniej/więcej jak to przebiega znajdziecie na mojej stronie klikając w logo poniżej.
Znajdziecie tam również LiveChat, na którym 5 razy w tygodniu możecie porozmawiać ze mną na żywo i w krótkim czasie, dużo omówić.


[Obrazek: logo.png]

Pamiętajcie, że na e-maile w dalszym ciągu odpisuję do 24h, dlatego jeżeli nie dostaniecie odpowiedzi przed upływem tego czasu,
po prostu poczekajcie, jeżeli czas minie, napiszcie raz jeszcze, być może coś przeoczyłem.


Będę jednak starał się odpisywać częściej, w każdej wolnej chwili, kiedy tylko będę przy komputerze
i zobaczę nowe wiadomości, na pewno na nie zerknę i odpiszę!


Aby zacząć, potrzebujecie oczywiście konta w FireCash.org, klikając w button poniżej zarejestrujecie się w mojego refflinka co da Wam
na start konto VIP, które niesie za sobą wiele korzyści takich jak najwyższe stawki, których nie znajdziecie nigdzie indziej, czy też szybsze wypłaty.


[Obrazek: button.png]

E-Mail kontaktowy: [email protected]



RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Mikey - 19-03-2015 01:48

Czy masz jakieś konkretne wymagania? Co będzie potrzebne do współpracy?


RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Diqtion - 19-03-2015 02:48

Wymagam zarabiania w FireCash.org, a co będzie potrzebne oprócz chęci zależy tylko od Ciebie Smile


RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Diqtion - 28-03-2015 00:21

Ważna informacja dla osób komunikujących się ze mną za pomocą LiveChatu! Od 30.03.2015 zmieniam ramówkę. W każdym tygodniu może być ona inna jeżeli chodzi o dni, w których będę dostępny. Natomiast w każdy dzień, będę starał się robić 2 godziny, ale o różnych porach. Aby zobaczyć, jak wygląda całość po zmianach zapraszam do sekcji LiveChat.



RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - ooxoo - 05-05-2015 13:52

Wczoraj wysłałem maila. Czekam na odpowiedź Smile.


RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Wiktor220 - 22-05-2015 20:36

Nie wiem co się dzieje, ale jakoś nie odpisujesz mi Diq na maile i livechat'ów nie organizujesz. Ty leniu.


EDIT
Jeśli jakimś cudem to co napisałem to mój błąd, to wszystko tutaj wyjaśnię.


RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Diqtion - 22-05-2015 23:41

Na wszystkie emaile już dawno odpisałem, livechaty również są, więc nie wiem w czym problem, podaj na PW email, z którego piszesz to zobaczymy co jest nie tak.


RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - Wiktor220 - 23-05-2015 16:41

Wyjaśnione, co do livechatów to raczej mowa wina, a maila raczej już nie wyjaśnimy, bo Wysłane wyczyściłem.


RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - woojohn - 13-07-2015 17:05

Wiadomość wysłana Smile


RE: Do wszystkich szukających mentora i chcących zacząć w PPA! - wesolutki - 14-07-2015 10:01

Witaj, przedwczoraj wysłałem do ciebie maila z maila o podobnym loginie co ten z forum @gmail.com. Mógłbym prosić o odpowiedź? Smile