Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błąd w danych do wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Błąd w danych do wypłaty (/Temat-Blad-w-danych-do-wyplaty-109663)



Błąd w danych do wypłaty - yasuari - 01-03-2015 12:34

Witam, mam mały problem, w środę zleciłem wypłatę fajnej sumki z lead, ale w polu bank wpisałem PKO S.A zamiast PKO BP, czysta pomyłka ze względu na posiadanie 2 kont w tych bankach. Dane poprawiłem dopiero po zleceniu wypłaty, ale nadal jest oczekująca. Do wysłanego rachunku dodałem następną wiadomość z błędem i napisałem w razie czego jeszcze na "Kontakt - Księgowość".

Jeżeli wypłata jest jeszcze oczekująca i zgłosiłem błąd to jest szansa na to, że przelew pójdzie właściwą drogą?


RE: Błąd w danych do wypłaty - Majka - 01-03-2015 12:37

Jak numer rachunku się zgadza to nie widzę problemu by wypłata nie dotarła prawidłowo Idea


RE: Błąd w danych do wypłaty - DzejkobPL - 01-03-2015 12:37

Jeżeli podałeś poprawny nr konta, to powinna dojść.


RE: Błąd w danych do wypłaty - yasuari - 01-03-2015 12:39

Numer konta na pewno jest dobry, tylko zamiast PKO Bank Polski napisałem PKO S.A, a numer jest z BP Smile. Myślę, że dodanie odpowiedzi do rachunku uratuje sprawę Smile


RE: Błąd w danych do wypłaty - Majka - 01-03-2015 12:42

Nie masz się o co martwić, wypłatka dojdzie Idea


RE: Błąd w danych do wypłaty - yasuari - 01-03-2015 12:44

Uff, taką właśnie mam nadzieje, z początku panika, ale w sumie numery kont bankowych są niepowtarzalne Wink. Ale dziękuje wam za upewnienie mnie w tym, że moja sumka dojdzie cała i zdrowa Smile