Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. (/Temat-Ryczalt-8-5-a-faktura-jak-powinna-wygladac-i-jakiego-programu-uzyc-109643)



Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - patulsky1337 - 01-03-2015 10:12

Witam,

od 1 marca ( dzisiaj) posiadam działalność gospodarczą ( ryczałt 8,5%, nie płace VAT). Pracuje na leadmore i teraz aby wypłacić pieniądzę dostaje dane do faktury i mam ją im wystawić. Jakiego programu do tego użyć? Bo na internecie nie znajduje nic takiego jak wzór faktury na ryczałt ;-; Korzystam z programu fit faktura ale tam takiej opcji nie ma.


RE: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - Mailowiec - 01-03-2015 11:06

Trochę źle zrobiłeś zaczynając działalność 1 dnia miesiąca, musisz pewnie zapłacić cały ZUS.
Zobacz może Fakturowanie+ 4.0.


RE: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - patulsky1337 - 01-03-2015 11:43

Nie, właśnie dobrze, księgowy mi wszystko wytlumaczył, zus płace dopiero w kwietniu.

Ok sprawdzę. Masz plusa czekam na dalsze propozycje. Po wypróbowaniu programu zdam relacje.

PS Programu nie można pobrać ani ze strony oficjalnej ani z innych serwisów :/

Aha i co wpisać w PKWiU? Daje za to dodatkowego plusa Big Grin


RE: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - Hut - 01-03-2015 14:42

założyłeś DG i nie wiesz jakie usługi wg pkwiu świadczysz?


RE: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - patulsky1337 - 01-03-2015 23:42

juz wiem.


RE: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - Dymkul - 02-03-2015 22:53

(01-03-2015 11:43)patulsky1337 napisał(a):  Nie, właśnie dobrze, księgowy mi wszystko wytlumaczył, zus płace dopiero w kwietniu.

Słabego masz księgowego, nie pomógł ci oszczędzić 5 stówek Smile






RE: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - melodyjka - 08-07-2016 00:56

A ja się nie bawię w papierki, załatwiam faktury przez internet . Do fakturowania używam programu bizin i jestem bardzo zadowolona.


RE: Ryczałt 8,5% a faktura- jak powinna wyglądać i jakiego programu użyć. - patulsky1337 - 08-07-2016 17:12

(08-07-2016 00:56)melodyjka napisał(a):  A ja się nie bawię w papierki, załatwiam faktury przez internet . Do fakturowania używam programu bizin i jestem bardzo zadowolona.

W papierki się nie bawisz ale w kopanie już tak.

Daj ktoś temu człowiekowi złotą łopatę, bo ja już wszystkie rozdałem.