Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! (/Temat-rFactor-Mistrzostwa-forum-serii-Renault-Megane-10964)



[rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - Leopard - 26-07-2010 22:32

Ze względny na to, że został już tylko jeden wyścig F1 postanowiłem zrobić mistrzostwa serii Renault Megane.

Uczestnicy:

Leopard - Delahaye Racing - D. Loix - Endurance
Kalis - Delahaye Racing - V. Vosse - Endurance
MareKSG - Racing Sim Developers Group - P. Lebre - Endurance
Jasiu93 - Racing Sim Developers Group - S. Hutse - Endurance
blackjoe - Thierry Boutsen Racing - C. De Pauw - Endurance
Razer - Renault Sport Endurance - S. Ortelli - Endurance
Jeppers - Team Tiresmoke - S. Lowry - Endurance
Pucki - Racing Sim Developers Group - S. Hutse - Endurance
Satan - Team MH - M. Hirvonnen - Endurance
Ledo - Racing Sim Developers Group - R. Grzesik - Endurance
kekekiler (Alvarus) - Artman Racing - R. Pilve - Endurance

Samochody będą się powtarzać, bo nie będzie klasyfikacji team'ów.

Kalendarz:

Valencia (trackpack z F1) - Sobota - 31.07 - 18:30 - Link dla tych, którzy nie mieli mod'a na F1 2010.
Rockingham UK International Long (Mokry tor) Link/Link 2
Donington GP - NOWY LINK!!! Inna wersja!
Laguna Seca ALMS (Wieczór - 6:30PM) - Link/Link 2
Adelaide Special Edition (Noc - 1:00AM) Link

Regulamin:

1. Punktacja będzie zależna od ilości zawodników w wyścigu. To znaczy, że jeśli będzie startować jedenaście (11) osób to będzie ona następująca: 11-10-9-8-7-6-5-4-3-1-0, a jeśli pięć (5) osób, to: 5-4-3-1-0.
2. Podczas wyścigów numer 2, 3 i 5 konieczne są włączone światła (domyślnie "H").
3. Każdy uczestnik musi wejść na czas wyścigu na nasz kanał TeamSpeak3.
4. Zawodnicy będą informowani o wyścigach, lub ewentualnych zmianach na forumowe PW, dlatego proszę o sprawdzenie, czy posiadacie wolne miejsce w swojej skrzynce, bądź czy nie macie czasem wyłączenej funkcji prywatnych wiadomości (Jasiu93), aby uniknąć niepotrzebnych niesnasek.
5. Nagrody to:
- Pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej - 10 punktów reputacji na forum + satysfakcja + ewentualna niespodzianka.
- Drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej - 7 punktów reputacji na forum + satysfakcja + ewentualna niespodzianka.
- Trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej - 4 punkty reputacji na forum + satysfakcja + ewentualna niespodzianka.
- Czwarte i piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej - 1 punkt reputacji na forum + satysfakcja.
6. Zapisy są zamknięte dla nowych osób, z wyjątkiem osób, które startowały w lidze Formuły 1. Takie osoby proszę o pisanie do mnie na PW.
7. Uczestnicy będą mogli sgłaszać skargi w specjalnych, założonych do tego tematach.
8. Możliwe kary to na przykład odjęcie punktów, przesunięcie na starcie do wyścigu, bądź nawet całkowita dyskwalifikacja z mistrzostw.



Wszelkie propozycje i inne proszę kierować do mnie na PW.

Podziękowanie dla blackjoe, za podesłanie linków do tras.


RE: [rFactort] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - MareKSG - 26-07-2010 22:36

Nooo dobrze, że na nocny się załapie, bo tego przegapić nie mogłem Dodgy


Będą później organizowane jeszcze jakieś mistrzostwa na innym modzie??


RE: [rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - Leopard - 26-07-2010 22:39

Jeśli będą chętni, to pewnie, że tak. Myślałem nad jakimiś Off-Road'ami, bądź gokartami, ale o tym później ;]. Marek, a na wyścigu na Laguna Seca już będziesz?


RE: [rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - blackjoe - 26-07-2010 23:40

Jasiu i Pucki jadą tym samym autem ?


RE: [rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - MareKSG - 26-07-2010 23:53

(26-07-2010 22:39)Leopard napisał(a):  Jeśli będą chętni, to pewnie, że tak. Myślałem nad jakimiś Off-Road'ami, bądź gokartami, ale o tym później ;]. Marek, a na wyścigu na Laguna Seca już będziesz?

Będę na pierwszym i ostatnim, na Laguna Seca jeszcze mnie nie będzie


RE: [rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - Leopard - 27-07-2010 10:17

Black sprawdzałem z Kalisem i można. Niestesty nie ma więcej samochodów, ze światłami, a jak już mówiłem będą nocne wyścigi. Do tego, ze względu na to, że teamy są nierówne (1 kierowca, w innym trzech) to i tak nie będzie klasyfikacji team'ów.


RE: [rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - Aceq - 31-07-2010 17:03

moglibyście mnie dopisać tylko dziś (Sobota) mnie na wyścigu nie będzie


RE: [rFactor] Mistrzostwa forum serii Renault Megane! - susek552 - 08-08-2010 11:59

witam można się zapisać na wyścigi właśnie ściągam rfactor z waszej stronki z modem 2010 jestem tu nowy .