Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
maax6 - User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: maax6 - User z dużym stażem włamuje mi się na konta (/Temat-maax6-User-z-duzym-stazem-wlamuje-mi-sie-na-konta-109626)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Szaman1644 - 02-03-2015 10:43

Też tak mi się wydaje. To co mówisz jest nieadekwatne do sytuacji. Gdybyś to nie był ty spokojnie byś wyjaśniał sprawę, a nie jeszcze pyskował.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - prelude - 02-03-2015 11:17

czegoś nie kumam.... numer konta, który został wprowadzony w profilu poszkodowanego bez jego wiedzy jest TAKI SAM jak numer konta na allegro człowieka o TAKIM SAMYM NICKU jak na tym forum? tak ? :]

jeśli tak to o czym tu w ogóle rozmawiać?


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Radek4921 - 02-03-2015 12:24

Tak.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - TeYroXOfficial - 02-03-2015 12:38

@[Radek4921]
Nie zastanawiaj się tylko idź na Policję, gorzej będzie jak cwaniaczek sobie dane pozmienia


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - asiorek - 02-03-2015 12:46

Dokładnie. Tym bardziej że masz wszystkie dane Wink


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Juhas - 02-03-2015 14:41

Jak "nagle" dane zmieni to będzie to najlepszy dowód że to on Big Grin


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - maax6 - 02-03-2015 14:59

Ludziska, jakie dane i gdzie niby mam zmieniać? Co wy w ogóle mówicie. Poza tym co mam udowadniać? Chyba w naszym kraju wg. prawa istnieje coś takiego jak "domniemanie niewinności". A spokojny jestem cały czas. Założę się, że jak bym się nie odezwał w temacie, to by dopiero mnie wszyscy powiesili. Chyba pora podziękować za współpracę i tyle. Już od jakiegoś czasu warunki panujące na forum mi przestały odpowiadać. Zakładałem nawet temat w tej sprawie. Ale jak widać nadal trzymacie się mocno. Jak to mówią: "w kupie raźniej". Tylko że ona mi śmierdzi. Więc raczej zrezygnuję z współpracy z wami.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - czarli_bronson - 02-03-2015 15:13

(02-03-2015 14:59)maax6 napisał(a):  Ludziska, jakie dane i gdzie niby mam zmieniać? Co wy w ogóle mówicie. Poza tym co mam udowadniać? Chyba w naszym kraju wg. prawa istnieje coś takiego jak "domniemanie niewinności". A spokojny jestem cały czas. Założę się, że jak bym się nie odezwał w temacie, to by dopiero mnie wszyscy powiesili. Chyba pora podziękować za współpracę i tyle. Już od jakiegoś czasu warunki panujące na forum mi przestały odpowiadać. Zakładałem nawet temat w tej sprawie. Ale jak widać nadal trzymacie się mocno. Jak to mówią: "w kupie raźniej". Tylko że ona mi śmierdzi. Więc raczej zrezygnuję z współpracy z wami.

z czym do czego ludzie cie osądzają o oszustwo a ty piszesz ze ci warunki na forum nie pasują Big Grin to temu włamujesz sie userom na konta?Idea


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - maax6 - 02-03-2015 15:25

Tak, temu. Polszczyzna na poziomie.
Jeszcze jedno. Gdybym chciał to zrobić, to m.in. na tym forum dowiedziałem się o czymś takim jak TOR. Pewnie bym tego użył do włamu gdybym miał to zrobić.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - daniel42na - 02-03-2015 15:28

Przecież nikt nie pisze tu o IP tylko o Twoim numerze konta.