Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com| - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com| (/Temat-Dziennik-pracy-Vamph-a-PPI-ncr-com-109570)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com| - Vamph - 01-03-2015 22:54

Niestety dzisiaj nie ma co podsumowywać

0 centów i moja załamka
Mimo wszystko jestem zadowolony z dnia dzisiejszego, gdyż mam już napisane na kartce co mam mówić w angielskim lektorze podczas jutrzejszego nagrywania filmu. W optymistycznym scenariuszu pierwsze dolary wpadną w czwartek Smile pozdrawiam Wink


RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com| - Vamph - 02-03-2015 21:36

dzisiaj bardzo słabo lecz.....lepiej niż wczoraj ^^
filmik na YT ponownie jest w top 3 i myślę, że teraz tam się utrzyma

z zarobków dzisiejszych zadowolony być nie mogę, aczkolwiek jestem zadowolony z pracy jaką dzisiaj wykonałem Smile
po 1. Udało mi się poderwać dziewczynę o którą walczyłem od 2 miesięcy ^^ (yeah)
po 2. Nagrałem 25-minutowy film oraz go w całości obrobiłem Huh (a planowałem to zrobić do środy/czwartku)
po 3. Założyłem, opłaciłem i lekko zmodyfikowałem bloga na którym oparta będzie nisza (oczywiście głównym źródłem zarobku będzie video poradnik + promocja niszy lecz na blogu wszystko będzie opisane i będą tam zamieszczane nowości Wink )
po 4. Zarobiłem 0.05$ na NetCashRevenue :
[Obrazek: 55629107325294402679.jpg]
[Obrazek: 20320329595729063782.jpg]

no i screen z renderowania się film (dziś planuję wrzucić go na YT natomiast od środy rozpocząć na nim poważny zarobek Wink ) :
http://scr.hu/4bud/3rz50


pozdrawiam


RE: Dziennik pracy Vamph'a - PPI |ncr.com| - Vamph - 05-03-2015 16:58

minęło kilka dni od mojego ostatniego wpisu :<
dziś wieczorem podsumuje kilka ostatnich dni
obfite one nie były aczkolwiek jest o czym mówić (film gotowy. dzisiaj zaczynam promocję <3 )

pozdrawiam Wink