Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o usunięcie tematu - problem nieaktualny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Proszę o usunięcie tematu - problem nieaktualny (/Temat-Prosze-o-usuniecie-tematu-problem-nieaktualny-109568)



Proszę o usunięcie tematu - problem nieaktualny - dyzia - 28-02-2015 12:57

Potrzebuję Waszej pomocy.
Posiadam stronę. Nie jest ona związana z zarabianiem w żaden sposób. Ot blog i tyle. Wczoraj wieczorem wszystko było git. Dzisiaj jak wstałam to przy udostępnianiu linka do bloga wyskakuje captcha. Myślałam, że to jedyny mój problem, ale nie. W końcu kod mogę przepisać, zero problemu. Jednak najgorsze jest to, że po kliknięciu w link, który udostępniam wyskakuje alert o spamie. Uwaga strona zawierająca spam, link niebezpieczny, opuszczasz stronę na własne ryzyko, korzystaj tylko z zaufanych witryn etc.
1. Nie wiem skąd to się w ogóle wzięło skoro wczoraj wieczorem było ok, przez noc nie korzystałam w ogóle z komputera, a od rana takie coś.
2. Moja strona nie narusza żadnych zasad. To po prostu zwykły blog na własnej domenie.
3. Nigdzie nie spamowałam linkiem do strony.
4. Napisałam odwołanie, ale przepadło ono gdzieś w czeluściach internetu, bo nawet nigdzie się nie zapisało, wiec wątpię, żebym dostała odpowiedź.

Co mogę zrobić? Źle to wygląda, bo nawet udostępniając link na własnym fanpage Facebook zniechęca ludzi do kliknięcia w niego [w końcu, kto by kliknął w niebezpieczny link?].
Z góry dzięki za każdą poradę, bo lekkiego nerwa mam.


RE: Blokada linku - dyzia - 10-03-2015 18:21

Podbijam. Może ktoś jednak zna wytłumaczenie tej dziwnej sytuacji?


RE: Blokada linku - plazmag - 11-03-2015 01:52

Dzisiaj mialem to samo, ale spamowalem ostroo kilka godzin oczywiscie moja strone .... wychodzi na to ze nie mozna umieszczac czesto tego samego linku. Teraz pozostal tylko jakis skracacz.


RE: Blokada linku - dyzia - 11-03-2015 12:29

Przy spamie to rozumiem, ale tutaj była to kwestia wrzucania trzy, cztery razy w tygodniu na własnym fanpage linku do nowych postów. Przecież coś takiego nie może zostać uznane za spam. Może to być kwestia tego, że ktoś dla kretyńskiego żartu lub z jakiegoś innego dziwnego powodu mógł po prostu zgłaszać posty i zablokowali link z automatu nawet nie sprawdzając czy jakakolwiek blokada faktycznie się należy?
No i czy ewentualnie ktoś widzi jakieś rozwiązanie poza skracaniem linków [źle to wygląda w tym, czym się zajmuję] lub zmianą domeny [koszty, koszty, koszty...]?


RE: Blokada linku - plazmag - 11-03-2015 14:15

Facebook jest nieobliczalny tak jak google. W twoim wypadku mozna tylko spekulowac dlaczego i z jakiego powodu...


Proszę o usunięcie tematu - problem nieaktualny - Majka - 18-09-2015 20:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.