Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash (/Temat-Forumisko-dziennik-pracy-z-LeadMore-Hotcash-109554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - sirgonzalo7 - 27-03-2015 13:15

Depresji można dostać czytając ten dziennik, gratuluje Jerk2


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - sqmany - 27-03-2015 13:31

Wielkie gratulacje, jesteś teraz najlepszym jawnym earnerem z ZC Cool
Taka mała rada, czasem nie zapominaj się z haj$em, odstawiaj zawsze sobie trochę ,a jeżeli jeszcze nie masz własnych stron, to radziłbym się zająć tworzeniem ich(oczywiście jeżeli zamierzasz zarabiać przez internet jeszcze przed drugie naście, a może nawet dzieścia lat), wiadomo ,że na facebooku zawsze będzie dało się zarobić, ale nie wiadomo jak długo będzie ci to przychodziło tak łatwo. Smile


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - forumisko - 27-03-2015 13:39

@[sqmany] zdaje sobie z tego sprawę, ze takie zarobki mogą zniknąc z dnia na dzien, niestety problem ze mną jest taki, ze nie planuje ( a nawet nie staram się) tworzyć czegokolwiek innego aby to przynosiło zyski na lata jeśli mi idzie z innym.Jakoś nie potrafię się zagłębic w temat i ruszyć du*e w innym kierunku.Nie jestem nauczony zarabiać "małymi krokami" bo odkąd pamiętam kase na sub zarabiałem niezłą i jak sobie pomyślę ze miałbym zacząć z czymś nowym co by mi nie przynosiło od razu dobrego zysku to jestem załamany.

Mam nadzieje, ze takie podejscie się zmieni, bo idę zła drogą Undecided


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - Dan!el - 27-03-2015 13:46

Czy od zawsze zarabiasz na premium sms czy jakiś czas zarabiałeś na subskrypcji sms?


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - forumisko - 27-03-2015 13:49

Zarabiam na premium i na sub.


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - sqmany - 27-03-2015 13:52

@[forumisko]
Znam ten ból i wiele innych, sam już trochę kryzysów w zarabianiu przeżyłem, swego czasu miałem porównywalne zarobki do twoich, kilka razy mniejsze, ale jednak dla mnie i dla wielu innych były to ogromne sumy, niestety za bardzo na tym się skupiłem i po 2 tygodniach kiedy nisza padła, przestałem zajmować się swoimi stronami i zarabiałem przez pół roku na auto-pilocie, radzę ci się w takim wypadku dać podeprzeć jakiemuś mentorowi który pomoże ze stroną/stronami ,a jeżeli do tego nawet chęci nie przyjdą, to pamiętaj o odkładaniu pieniędzy.
@[Dan!el]
Tak ciężko przeczytać choć pierwszą stronę tematu? Pracował na subskrybcjach w LM i nadal to robi, ale zarabia teraz głównie na premium sms w serwisie HC, bo lepiej mu tam idzie.


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - forumisko - 27-03-2015 13:59

$ na czarną godzine mam Big Grin Choć nie ukrywam, chciałbym się oderwac od sub/premium i zabrac się za coś innego, interesuje mnie real content.

Edit:

Juz dzis prawie 1.5k


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - BossSH - 27-03-2015 14:41

Gratuluję piękne zarobki, kwintesencja zarobków to Twoje zaplecze czy aż tak dobrze opisujesz program i ludzie tak wchodzą w to? Big Grin

@[sqmany] Co masz na myśli zarobek na autopilocie? Własny LP i reklama gdzieś czy co? Smile


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - domson - 27-03-2015 14:45

Z przyjemnością ogląda się tej Twój dziennik, oby tak dalej! Big Grin


RE: Forumisko-dziennik pracy z LeadMore/Hotcash - forumisko - 27-03-2015 14:56

(27-03-2015 14:41)BossSH napisał(a):  Gratuluję piękne zarobki, kwintesencja zarobków to Twoje zaplecze czy aż tak dobrze opisujesz program i ludzie tak wchodzą w to? Big Grin

@[sqmany] Co masz na myśli zarobek na autopilocie? Własny LP i reklama gdzieś czy co? Smile

Wchodzą bo nie mają wyjścia xD

A tak na poważnie to własny pomysł+dobry tekst= $$$$$