Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczony PayPal - Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Ograniczony PayPal - Pytanie (/Temat-Ograniczony-PayPal-Pytanie-109546)



Ograniczony PayPal - Pytanie - PaulRcootiC - 28-02-2015 10:03

Czesc.wczoraj moj prywatny paypal (z wieksza suma pieniedzy) zostal ograniczony. Czytalem juz tematy na forum wszystkie o ograniczonym paypalu i w poniedzialek bede dzwonil do paypal'a Smile W ostatnim tygodniu i w tym przyszlo ok.10 transakcji z kilku serwisow. W zwiazku z tym mam kilka pytan :
1.Czy na moj ograniczony paypal ludzie moga przesylac pieniadze ?
2.Czy jak odblokuje ograniczony paypal to bedzie saldo zamrozone czy juz normalnie ?
3.Czy wogole odblokuja mi moj paypal (Na prawdziwe dane,bede mogl wszystko co beda chcieli wyslac)
4.Co im powiedziec/napisac jak beda chcieli wiedziec za co sa te pieniadze ?

Z gory za wszystkie odpowiedzi dziekuje Smile


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - Mercz - 28-02-2015 10:42

Opisac za co placili ludzie. Ja psialem, ze za konta wirtualne / FP i takie tam.
Pieniadze beda normalnie, nei zamrozone. Moga przysylac pieniadze i mozesz je odsylac.
Odblokuja! Wink


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - twardy - 28-02-2015 11:41

Jeszcze jakbys napisal dlaczego masz ograniczony? Czy przekroczyles 10k zl wplywow w ciagu roku czy moze jest podejrzenie oszustwa na Twoim koncie? Czasami sie zdarza, ze paypal lubi sobie potrzymac Twoje pieniedze pol roku, ot tak sobie.


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - bartex89 - 28-02-2015 12:05

a moze dostawał duzo darmowych przelewow jak ja i temu ograniczenie


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - PaulRcootiC - 28-02-2015 12:18

(28-02-2015 11:41)twardy napisał(a):  Jeszcze jakbys napisal dlaczego masz ograniczony? Czy przekroczyles 10k zl wplywow w ciagu roku czy moze jest podejrzenie oszustwa na Twoim koncie? Czasami sie zdarza, ze paypal lubi sobie potrzymac Twoje pieniedze pol roku, ot tak sobie.

Zadne oszustwa Smile Nie przekroczylem 10k Smile


Darmowe przelewy ? Watpie bo zawsze mi cos potracali :/


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - bartex89 - 28-02-2015 12:21

darmowe typu fiver, digadz


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - Mercz - 28-02-2015 14:10

Ograniczenie zapewne z powodu przyplywu takich sum i chca wyjasnic skad one sa. Wink


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - PaulRcootiC - 28-02-2015 15:39

(28-02-2015 12:21)bartex89 napisał(a):  darmowe typu fiver, digadz

nie korzystam z tego Smile

@Mercz
zapewne,my juz na gg rozmawialismy Smile


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - Mercz - 01-03-2015 00:06

@[PaulRcootiC] Wiem, wiem pamietam.
I jak, dostales odpowiedz? Wink


RE: Ograniczony PayPal - Pytanie - FreeZzz - 01-03-2015 00:14

Też to miałem Wink Karczu mi wysyłał z hotacashu i wysłal "za towar" i pieniądze się mrożą na 21 dni chyba że do nich zadzwonisz Wink Dzieję się dlatego że Twoje konto jest nowe lub nie połączone z kontem bankowym Wink Możesz też cofnąć przelewy i poprosić aby wysłali jako "do znajomego" wtedy przelew otrzymasz normalnie Wink PayPal schodzi na psy Wink