Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona a zarabianie pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona a zarabianie pytanie (/Temat-Strona-a-zarabianie-pytanie-109512)

Strony: 1 2


Strona a zarabianie pytanie - kylupl91 - 27-02-2015 20:32

Witam,

Mam pytanie, mam stronę założoną od 06.02 do dnia dzisiejszego 600 tys odsłon.

Facebook 116tys.

Duża popularność, ktoś poradzi odnośnie programów, możliwościach zarobku na takiej stronie?
Albo jakąś literaturę to poczytam.

obecnie mam konto w salesmedia i program partnerski odnośnie kredytów, klików troche jest kredytów i leadow zero...
może to nie warto w to brnąć?

Pozdrawiam!


RE: Strona a zarabianie pytanie - asiorek - 27-02-2015 20:41

może powiedz jaki target wiekowy ? będzie łatwiej Big Grin


RE: Strona a zarabianie pytanie - kylupl91 - 27-02-2015 20:44

47% 25-34

38% 18-24

obczajam teraz hotcash


RE: Strona a zarabianie pytanie - szykiryki - 27-02-2015 20:45

Jesli strona nie jest tematycznie związana z finansami to nie brnąć na pewno w program partnerski banków/kredytów.

Kim są odbiorcy treści na Twojej stronie? Wiek, płeć, wykształcenie itp.? Łatwiej będzie coś doradzić, bo jeśli celujesz w 15-latków i proponujesz im kredyty hipoteczne to nie liczyłabym na zarobki.

Edit. asiorek mnie wyprzedził ;]

Edit2.
Hotcash jest ok, możesz normalnie udostępniać pliki za pomocą programów (real content), wiec jak dobrze pomyslisz co im zaoferować to przy takiej ilości wyjdziesz na swoje.


RE: Strona a zarabianie pytanie - bartheez - 27-02-2015 22:19

Zdecydowanie odradzam programy partnerskie, przynajmniej na początku.
Polecam Ci dodać jakieś reklamy, jeśli będziesz miał dość wysoki ctr to spokojnie na tym zarobisz.
Sprawdź reklamy z mojej sygnatury, ja aktualnie mam wstawione i jestem zadowolony.

[Obrazek: 300x250.gif]


RE: Strona a zarabianie pytanie - szpilmen - 27-02-2015 22:52

Wstawiał adsense, najbardziej się opłaca Smile


RE: Strona a zarabianie pytanie - kylupl91 - 28-02-2015 02:25

adsense odpada bo wulgarna domena


Strona a zarabianie pytanie - Admin - 01-03-2015 13:12

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Strona a zarabianie pytanie - FreeZzz - 01-03-2015 17:40

Odezwij się do mnie, to mogę Ci pomóc Wink Moje GG 10862807


RE: Strona a zarabianie pytanie - Anna83 - 19-03-2015 15:45

Może program, który wybrałeś akurat nie pasuje do Twojej grupy docelowej, albo oferta jest słaba? Najlepiej potestuj kilka rożnych reklam i sprawdzisz, które oferty najbardziej pasują do twoich odbiorców. Nie ma sensu zniechęcać się po pierwszej próbie. Ja polecam korzystanie z sieci afiliacyjnej afill.me (http://lp.afill.me/pl/program-mw), gdzie znajdziesz wiele ofert pod finanse, więc możesz potestować, która jest najlepsza dla czytelników.