Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PayPale - Dostał już ktoś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PayPale - Dostał już ktoś? (/Temat-Rozwiazane-PayPale-Dostal-juz-ktos-10951)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]PayPale - Dostał już ktoś? - pitfromhell - 26-07-2010 18:56

Witajcie!
Mam takie mało dyskretne pytanie Smile
Czy dostał już ktoś może pieniądze PayPal'a z Czerwcowo-Lipcowego restocku?
Ja nawet nie dostałem potwierdzenia, ponieważ mam pocztę na o2.pl i martwię się anulowali mi moje 25 $, jak większości. Zdobyłem go uczciwie, używałem Java Scripta i 0 złychAngel E-maili Tongue


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - kreatywny - 26-07-2010 18:58

Z tego co wiem pp jeszcze nie dostali ewentualnie potwierdzenia bądz anulacje


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - Raziel - 26-07-2010 19:16

Potwierdzenia jeszcze nikt nie dostał. A skoro anulacji dotąd nie przysłali to możesz się cieszyć, bo prawdopodobnie dostaniesz te dolary. Dużo osób czeka na swoje paypale więc zalecam cierpliwość... Wink


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - top-michal - 26-07-2010 20:02

Ciekawe co im tak długo to zajmuje?


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - Yanke$ - 26-07-2010 20:12

No co to ma być ! Współczuję Wam (ja paypala nie wygrałem), ale to, co oni robią to już jest przesada ! Robią kilka shopowych restocków, jak nie załatwili spraw z generala, a następny general już się zbliża !


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - pitfromhell - 26-07-2010 20:38

Wnioskuje z waszych wypowiedzi że tylko o anulowanych PayPalach informują tak ?Big Grin


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - Satan - 26-07-2010 20:41

tak. Dobrze wnioskujesz


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - tomsonFCB - 26-07-2010 20:41

Już mnie to denerwuje. Robią ciągle restocki dla shopowców a nam jeszcze nagród nie wysłali... I gdzie tu jest sprawiedliwość...


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - simon002 - 26-07-2010 20:51

Może i powinien być shop dla nas dostępny... Ale jak i dla nas to i po kolei różne kraje też by chciały, a kiedy już wszyscy mieli już dostęp do shopa i na shopowy restock to nie byłoby różnicy pomiędzy zwykłymi a shopowymi restockami... Tyle.


RE: PayPale - Dostał już ktoś? - michal2612 - 26-07-2010 21:08

ja nic nie wygrałem ale z tego co widzę to lockerz ma nas gdzieś. Ponieważ tym co kupują coś w SHOPIE dają Ipody lockerz robi szajsem