Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? (/Temat-Zasilacz-wiatraczek-co-z-ttm-zrobic-109487)



Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - evenixx - 27-02-2015 16:33

Czesc dzis rano jak odpalalem kompa nie wlaczyl mi sie wiatraczek ten co jest w zasilaczu i mam pytanie czy musze wymieniac caly zasilacz ( jak tak to ile taki zasilacz moze kosztowac) czy moge wymienic sam wiatraczek w zasilaczu ?

Aa i czytalem tez na internecie ze mozna zdjac czesc obudowy i kupic zwykly wentylator biurkowy i ustawic go obok komputera zeby wial do wnetrza komputera. Sprawdzi sie takie cos czy nie warto ?

Dodam jeszcze ze jak wlaczylem csa dzisiaj rano i pogralem z 1h to w pokoju bylo czuc zapach palonego plastiku. Dlatego chce jak najsztbciej to naprawić Smile)


RE: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - Scoobyx - 27-02-2015 20:32

Chcesz powiedzieć, że nie działa ci wentylator w zasilaczu? Lepiej wymień go, jak najszybciej, zanim narobi ci szkód. Może to doprowadzić nawet do pożaru! Koszt zasilacza jest zależny od jego mocy. Przy zakupie zwracaj uwagę na to, czy nie jest czasem na czarnej liście(znajdziesz ją przez wyszukiwarkę). Chłodzenie komputera wiatrakiem? Undecided W ciepłe dni, gdy temperatura w pokoju jest w granicach ~30 stopni, to jak najbardziej, jednak obudowa powinna być zamknięta, aby był lepszy przepływ powietrza wewnątrz.


RE: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - evenixx - 27-02-2015 20:47

Tak zepsol sie ten wentylator co jest w zasilaczu i jak patrzylem to w mediamarkt sa zasilacze od 80 zl ale ja bym kupil taki za ok 150-180 zl zeby troche podzialal tylko nie wiem jaki musze kupic zeby dzialal :/ nawet komputera nie wlaczam bo sie boje Tongue


RE: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - Scoobyx - 27-02-2015 20:50

Podaj model zasilacza oraz moc, to ci coś pomogę wybrać. Jeszcze lepiej gdybyś podał specyfikację swojego sprzętu, choć to nie jest konieczne.


RE: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - Dennisek78 - 27-02-2015 20:50

ofc. nie włączaj! Big Grin

forum.hotfix.pl

Wejdz na to forum, i opisz swój problem, NA PEWNO ci pomogą Smile


RE: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - evenixx - 27-02-2015 21:02

@Scoobyx jutro napisze model bo chyba zeby go sprawdzic to musze go wykrecic i zobaczyc co tam na nim pisze

@dennisek78 zaraz sprawdze to forum Smile


RE: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - Scoobyx - 27-02-2015 21:07

Jak odkręcisz obudowę, to naklejka z modelem itp. powinna być widoczna.


RE: Zasilacz, , wiatraczek co z ttm zrobić ? - evenixx - 27-02-2015 21:12

Aa to sprawdze zaraz Smile

Chyba chodzi o to
LITEON model: no. Ps-5311 - 7 mwq-rohs

Lenovo part no.: 41n3451

Ec level : j83881

Cru part no.: 41n3449


Spisalem z naklejki, model raczwj stary bo komputer mam w zastepstwie bo zepsol mi sie laptop ale wole ten zasilacz kupic bo laptopa nie naprawiam nawet bo zostal zalany herbata Tongue