Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na połączeniach telefonicznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Zarabianie na połączeniach telefonicznych (/Temat-Zarabianie-na-polaczeniach-telefonicznych-109484)

Strony: 1 2


Zarabianie na połączeniach telefonicznych - huaweiy300 - 27-02-2015 16:11

Witam. Czy jest możliwe zarabianie na tym, że ktoś do nas dzwoni, my odbieramy i i tamtej osobie zabiera z konta kwotę wyższą niż za normalne połączenie, a te pieniądze dostajemy my na jakieś konto. Ostatnio słyszałem o takiej akcji, numer zarejestrowany gdzieś na wyspach puszczał po dwa sygnały na rózne numery, ludzie oddzwaniali i za naście sekund połączenia z konta osoby dzwoniącej zabierało 2zł. Czy jest możliwe, żeby te pieniądze, albo jakiś % z nich trafiał do mnie? Działanie jak w teleturniejach, dzwonisz i za minute masz jakies 10zł, tylko że byłoby jako osoba prywatna, trudna do zweryfikowania. Co o tym myślicie? Jest to chyba trochę podobne do subskrypcji sms.


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - Kacpersky12 - 27-02-2015 23:55

Ciekawa sprawa... czytałem gdzieś ostatnio w necie, że za samą próbę odebrania numeru przychodzącemu z Peru trzeba zapłacić 2000zł. Kto wie... jeśli to możliwe to dałeś niszę, która zaleje być może całą Polskę Tongue


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - MrSlasher - 28-02-2015 01:55

Szukałem przed chwilą trochę o tym i dowiedziałem się, że są firmy które oferują takie usługi ale tylko i wyłącznie dla firm. Wątpię, że ktokolwiek będzie ryzykował świadczenie takich usług osobie prywatnej Smile
Ah, gdyby to było możliwe... Już w głowie mam tysiące sposobów na wykorzystanie tego Big Grin


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - Dennisek78 - 28-02-2015 02:02

Co ci tam po pomysłach .. wystarczy wbijać cyferki losowo, ponad 70% ludzi odbierze... zawsze odbierają.


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - huaweiy300 - 28-02-2015 09:14

No wiem, ze nisza dobra o ile ktos sie umie za to zabrac, predzej czy pozniej ktos by na to wpadl, a ja nie umiem to prosze :-) jak ktos cos z tego zarobi to bede dumny


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - Tidus - 28-02-2015 09:16

w TVN ostatnio było Big Grin
Do mnie też puszczano sygnały z jakichś arabskich numerów


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - huaweiy300 - 28-02-2015 09:45

No to ktoś tego używa, zagranicą może mają więcej opcji jako osoba prywatna niż w Polsce, bo wątpie żeby to jakaś firma robiła.


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - wisniowy13 - 28-02-2015 14:08

Ostatnio do kolegi puszczali sygnały z kierunkowego +345 (Kajmany)


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - Szrejter - 28-02-2015 20:33

Jeżeli ktoś ma więcej informacji na ten temat to proszę o PW. Zapłacę za takie info!


RE: Zarabianie na połączeniach telefonicznych - zet01 - 28-02-2015 20:54

gdzies widzialem firme ktora oferuje nr poczatek na 7** ale wykupienie to chyba 800 + abonament

juz dawno o tym myslalem - po przeczytaniu artykulu jak ten brytyjczyk dorobil sie na konsultantach