Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? (/Temat-rFactor-Mistrzostwa-Renault-Megane-10948)

Strony: 1 2


[rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - Leopard - 26-07-2010 17:31

Co wy na to? Widzę, że wszystkim spodobał się pomysł wyścigu Renault, więc co wy na to, aby zrobic mistrzostwa, tak z 5 wyścigów? Ścigalibyśmy się na:

Valencia (trackpack z F1)
Rockingham UK International Long (Mokry tor)
Donington Park (wersja GP)
Laguna Seca ALMS (Wieczór - 6:30PM)
Adelaide Special Edition (Noc - 1:00AM)

Oczywiście dostosujemy się do Mistrzostw w CS'ie. Proszę osoby z rFactor'a, czyli - Razer, Pucki, Jeppers, MareKSG, Jasiu93, blackjoe i Kalis'a o wypowiedź "tak", lub "nie".


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - Jeppers - 26-07-2010 17:50

mi pasuje


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - Razer - 26-07-2010 18:08

Jasne Big Grin Kierownicę później jakąś sobie sprawię to i zrobimy kolejne Big Grin


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - MareKSG - 26-07-2010 18:27

mi pasuję ale i tak będę mógł jechać max. na 3 torach, bo nie będzie mnie za 2 tygodnie, a pewnie będą w sobotę i niedzielę wyścigi Wink


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - Kalis - 26-07-2010 18:41

No jasne moja kierka nie chce przegapić żadnych wyścigów Big Grin i ja tez nie jestem na TAK


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - Leopard - 26-07-2010 18:43

Marek, a jak beda w inne dni, to bedziesz mogl jechac?


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - MareKSG - 26-07-2010 18:47

Nie ma mnie od 2 sierpnia do 8 sierpnia... Zrób wyścig tak jak wam pasuje, na mnie nie patrzcie Wink Jak będzie wyścig i będę w domu to będę grać z wami Wink


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - jarek21212 - 26-07-2010 19:29

ja też mam rFactora xD ale wolałbym coś szybszego ;] np. DTM(to by było cośWink), Porshe Super Cup, GP2, GP3 V8-SuperCars, F2, WTCC(i to by było cośWink), Superleague, F3 EuroSeries,
ogólnie jest dużo fajnych serii Wink ja bym wolał wyścig samochodów turystycznych i bym pomógł w modzie i track packu (jeśli ktoś jeździł w f1 wcześniej zauważył że tory były masakryczne)


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - blackjoe - 26-07-2010 19:32

Jestem za !


RE: [rFactor] Mistrzostwa Renault Megane? - MareKSG - 26-07-2010 19:41

(26-07-2010 19:37)jarek21212 napisał(a):  ja też mam rFactora xD ale wolałbym coś szybszego ;] np. DTM(to by było cośWink), Porshe Super Cup, GP2, GP3 V8-SuperCars, F2, WTCC(i to by było cośWink), Superleague, F3 EuroSeries,
ogólnie jest dużo fajnych serii Wink ja bym wolał wyścig samochodów turystycznych i bym pomógł w modzie i track packu (jeśli ktoś jeździł w f1 wcześniej zauważył że tory były masakryczne)

Dobry pomysł z Porshe Super Cup, no ale jak już powiedział Leopard (zgadzam się z tym w 200%):
Cytat:6. Panu "jarek21212" dziękujemy.