Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adfly (aby ludzie klikali) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: adfly (aby ludzie klikali) (/Temat-adfly-aby-ludzie-klikali-109476)

Strony: 1 2


adfly (aby ludzie klikali) - adammm232 - 27-02-2015 14:30

Witam.Zajmuje sie skracaniem linkow ale to daje marny zarobek poniewaz malo osob wchodzi w moj link.Okolo 200 osob dziennie.Chcialbym zarabiam chociaz tego dolara.Ja zazwyczaj pisze na facebooku np.
Tutaj moje kolezanka nago i daje link
Jezeli macie jakies ciekawe chwytliwe tekty to piszcie smialo
Za odpowiedzi reputek


RE: adfly (aby ludzie klikali) - patulsky1337 - 27-02-2015 14:55

Stwórz bloga z wartościowymi treściami...

... a dzisiaj teksty typu "moja koleżanka nago" możesz sobie odpuścić...


RE: adfly (aby ludzie klikali) - 8gruzin8 - 27-02-2015 15:18

No to żeś nisze wymyślił z tymi fotkami. Panie, jest milion sposobów na to aby ludzie klikali. Ważne, aby link prowadził do real kontentu w wartościowymi treściami. Ja na Twoim miejscu bym uderzał w YouTuba. Jeśli filmiki będą ok i pod nimi dasz linka do bloga, na którym będziesz miał przekierowanie do Adf.ly to zysk będzie dużo lepszy.
Pomyśl, czego ludzie szukają w sieci (czegi Ty sam szukasz) i na tym się opieraj. Czasem wystarczy odszukać ciekawy artykół na jakiś temat i udostępniać go przez Adf.ly a ludzie będą wbijać latami. Najważniejsze nie ograniczaś się do jednej niszy - ludzi czasem interesują inne rzeczy niż goła pani (Twoja koleżanka). Pozdro


RE: adfly (aby ludzie klikali) - thc19905 - 27-02-2015 16:05

(27-02-2015 15:18)8gruzin8 napisał(a):  No to żeś nisze wymyślił z tymi fotkami. Panie, jest milion sposobów na to aby ludzie klikali. Ważne, aby link prowadził do real kontentu w wartościowymi treściami. Ja na Twoim miejscu bym uderzał w YouTuba. Jeśli filmiki będą ok i pod nimi dasz linka do bloga, na którym będziesz miał przekierowanie do Adf.ly to zysk będzie dużo lepszy.
Pomyśl, czego ludzie szukają w sieci (czegi Ty sam szukasz) i na tym się opieraj. Czasem wystarczy odszukać ciekawy artykół na jakiś temat i udostępniać go przez Adf.ly a ludzie będą wbijać latami. Najważniejsze nie ograniczaś się do jednej niszy - ludzi czasem interesują inne rzeczy niż goła pani (Twoja koleżanka). Pozdro
Racja


RE: adfly (aby ludzie klikali) - esterprzester - 03-03-2015 16:45

Poszukaj dobrych analizm marketingowych ;]


RE: adfly (aby ludzie klikali) - venzer - 06-03-2015 12:01

Sam mam stronkę na darmowych hostingu na temat jednej gry z linkami podpiętymi pod adfly czasami dziennie nawet 1$ idzie wycisnąć a dodam że od roku nic na tej stronie nie robiłem (nie dodawałem nowe treści itd) stronka po prostu sobie jest i zarabia.


Odp: adfly (aby ludzie klikali) - migda009 - 06-03-2015 13:21

Teraz już większość ludzi wie co to adfly shorte itp wiec musisz zachęcić do wejścia w link jakimś wyrozniajacym się sposobem a nie jedno oblesne zdanie i link do fotki
;D


RE: adfly (aby ludzie klikali) - cezar78 - 28-03-2015 18:37

Dawaj ogłoszenia o pracę na różnych lokalnych portalach w poszczególnych miastach, są ich setki. W ogłoszeniu pisz że potrzebujesz specjalistę od czegoś tam, np od projektowania grafiki. Chcesz żeby zaprojektował ci stronę podobną do tej - i tu dajesz linka adfly.
W moim mieście można dawać ogłoszenia z klikalnym linkiem na jednym portalu. Z jednego ogłoszenia można spokojnie mieć 200 klików dziennie.


RE: adfly (aby ludzie klikali) - Kickster - 28-03-2015 19:25

cycki


RE: adfly (aby ludzie klikali) - scinekm - 29-03-2015 11:48

Często sprawdzają się wpisy w grupach na temat handlu, sprzedaży, wymiany itp Smile