Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawdzanie swoich linków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Sprawdzanie swoich linków. (/Temat-Sprawdzanie-swoich-linkow-109462)



Sprawdzanie swoich linków. - Kofentish - 27-02-2015 11:37

Witam.
Jestem zupełnie nowy, zarówno na tym forum jak i w takim sposobie zarabiania pieniędzy. Szukałem trochę po forum lecz nic nie znalazłem na ten temat. Chodzi mi o to, że jak np. uploaduje jakiś plik i później chcę go sprawdzić przez link, to nic mi się nie ściąga. Nawet jak zrobię ankietę i wpisze numer telefonu. (po prostu, chciałem zobaczyć na czym te ankiety polegają) Stąd pytanie. Czy można z tego samego ip sprawdzić czy ten link działa i czy będę dostawał za niego jakieś pieniądze? Czy po prostu jestem taką gułą, że nie potrafię wypełnić ankiety haha Big Grin. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi odpowiedział na to pytanie.


RE: Sprawdzanie swoich linków. - koza95 - 28-02-2015 17:13

plik pobierze się i ty dostaniesz pieniadze odrazu po zaliczeniu leada przez reklamodawcę


RE: Sprawdzanie swoich linków. - benga0 - 21-04-2015 15:30

Dokładnie Smile Tak jest. Nie masz o co się martwić


RE: Sprawdzanie swoich linków. - bllixu - 26-05-2015 20:26

chyba jednak nie jest tak jak piszesz


RE: Sprawdzanie swoich linków. - lolki - 26-05-2015 20:31

Tak to prawda