Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? (/Temat-Usuniety-blog-czy-da-sie-z-tym-cos-zrobic-109461)

Strony: 1 2


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - darecki9696 - 13-03-2015 12:22

Częsro na blogspocie o spam usuwają Tongue


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Max998 - 18-04-2015 18:08

Tylko sprawa z tym całym spamem nie jest do końca wiadoma.. Mnie swego czasu bloga usunęli z dwóch powodów: erotyka (bez cenzury) i SPAM - w tym się zdziwiłem bo nie polecałem nigdzie bloga itp. po prostu nic z nim nie robiłem a chyba aż tak głupi nie są by spamem nazywać dodawanie wpisów z danym programem/grą/hackiem, których było z 5-6 dziennie.


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Voldir - 30-04-2015 15:00

@[Max998]
Mogą usunąć bloga z powodu "spamu". Chodzi tutaj o konkretnie PPA/PPI. Nie spamowałem linkiem do bloga ale po zdobyciu 2 leadów z Francji mój blog został usunięty i to jest częsta zagrywka z ich strony a niby powodem było właśnie wyżej omawiane pojęcia "spamu" Big Grin


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Max998 - 30-04-2015 21:00

Ja już ogólnie przekonałem się, że jak ktoś nie jest ''fejmem'' tj. nie nabija milionowych wyświetleń w ciągu dnia to jest na oku, że tak powiem wielkiego brata.

Wiele razy np. na YouTube.com widziałem z 10 linków do adf.ly u znanych czy to gamer'ów czy polskich ''gwiazd'' i nikt się tego nie czepiał. Mój film z nieco ponad 500 wyświetleniami został usunięty z powodu zagrażających linków.

I to jest właśnie sprawiedliwość. Smile


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Voldir - 01-05-2015 08:56

Nie znam dokładnych zasad współpracy np. z Adsense czy z zarabianiem dzięki wyświetleniom filmiku, ale może YT ma jakiś % z zarobków tej "gwiazdeczki" i to być może o to chodzi? Nie wiem. Nie znam dokładnych zasad tak jak pisałem, dlatego nie chciałbym się wypowiadać dalej w tej kwestii Smile


Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Artinesse - 02-03-2018 15:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.