Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google zabiera mi kasiorke z adsense! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Google zabiera mi kasiorke z adsense! (/Temat-Google-zabiera-mi-kasiorke-z-adsense-109451)



Google zabiera mi kasiorke z adsense! - mcbabcia - 26-02-2015 23:45

Od pewnego czasu Google cofa mi zarobki, chodzi o killkadziesiąt groszy(10 - 35 gr), nie wiem czym to jest spowodowane, czy miał ktoś coś podobnego, i co z tym począć ?


RE: Google zabiera mi kasiorke z adsense! - PanCaro - 27-02-2015 02:41

Nieprawidłowe kliknięcia? Zmieniające się stawki aukcji? Tylko G zna odp na to pytanie.

Podaj linka na pw.


RE: Google zabiera mi kasiorke z adsense! - Depsi - 24-12-2015 20:31

Mi cofnęło 200zł i nadal nie dostałem odpowiedzi dot. tego :/


RE: Google zabiera mi kasiorke z adsense! - PanCaro - 24-12-2015 20:42

Kombinujesz kolego Wink
Mi 21 przesłali. Potrącili jakieś 0.01% z całości.

Daj linka do strony (może być PW) albo coś źle masz z reklamami albo klikasz w nie albo ktoś klika. Jaki jest powód potrącenia?


RE: Google zabiera mi kasiorke z adsense! - ambrosini - 31-01-2016 10:28

(24-12-2015 20:31)Depsi napisał(a):  Mi cofnęło 200zł i nadal nie dostałem odpowiedzi dot. tego :/

Jeśli było kombinowane z klikami to nie czekałbym na wyjaśnienia.
Od ponad 2 lat zarabiam na adsense i musiałbym dobrze poszukać by znaleźć wypłatę w której cofnięto więcej niż 2zł