Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV (/Temat-Dziennik-lesera-i-nieroba-Leadmore-PV-109439)

Strony: 1 2 3


Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - averegen - 26-02-2015 21:11

Witam. Mam skończone 18 lat. Prawo jazdy zdane także zbieram na autko. Zarabiam w PaidVerts (800k BAP) suby sms oraz rzadko PPI na perinstallbucks mam 19$.
Zbieram na auto [zastanawiam się między Audi A3 8L 1.9 TDI Audi A4 B5 oraz jakimś golfem 4] oraz dobre buty do biegania [bieganie moją pasją <3] jakąś dobrą koszulką do biegania i ewentualne moje zachcianki.

Do rzeczy.

W leadmore zarabiam od lutego b.r moje statystyki:


[Obrazek: image.jpg]

W PaidVerts będzie w kwietniu swap a do tego czasu będą małe naliczenia. Planuję wszystkie środki zdobyte z reklam zostawiać na głównym saldzie i zainwestować te środki zaraz po swapie. Skupiam się obecnie głównie nad leadmore.

Cel na ten miesiąc: 171/200zł

Mam na sprzedaż fanpage gimbusiarskie 5,3k oraz 9k pod spam sms Huh



RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - patulsky1337 - 26-02-2015 21:13

Nie uważasz, że 200 zł na miesiąc to trochę za mały cel?


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - Pysik-89 - 26-02-2015 21:20

A no dokładnie, mam nadzieję że cel na następny miesiąc będzie bardziej ambitniejszy Smile
Wystarczyłoby dziennie trochę czasu poświęcić, no i oczywiście mam nadzieje że dziennik będziesz prowadzić dniowy tak co będzie się fajnie sprawdzało postępySmile
Na pewno będę śledzić i oglądać tak więc powodzenia i dużo $ Smile


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - averegen - 26-02-2015 21:22

zarabiam od 17 lutego tak naprawdę i jestem początkujący także cel 200zł myślę, że jest ok.


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - 32ketrab - 26-02-2015 22:08

cel myśle, że do końca miesiąca (2 dni) realny do spełnenia. Wiem, że niektórzy mają taką dniówke, ale zrozumcie też początkujących Wink


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - Armin Van Buuren - 26-02-2015 22:58

Powodzenia życzę


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - averegen - 28-02-2015 10:35

Dzień 2

Wczoraj nie miałem czasu napisać posta.
Na leadmore zarobiłem okrągłe 0 zł bekabeka
Stało się tak dlatego, że zostały pobanowane wszystkie konta, dzisiaj zakupuję nowe konta i jedziemy dalej ze spamem Huh
Dzisiaj wpadł już 1 lead

Jednak cel swój osiągnałem, ponieważ sprzedałem fanpage za 50 zł Huh

W PaidVerts mam aktualnie 870K bap i nic nie reinwestuję tylko zbieram środki na My Balance żeby po swapie mieć środki i odrazu zainwestować.


Cel : 221/200PLNSexSex

Cel na marzec 500zł

Pozdro!!


BTW. czemu w sygnaturze mam 0 zł jak leady wpadają?


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - patulsky1337 - 28-02-2015 10:48

Bo, ponieważ, dlatego, że, iż, aczkolwiek dopiero jak dostaniesz wypłatę na leadmore wliczy Ci się kasa do sygnatury.


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - averegen - 28-02-2015 11:00

aha , dzieki za info


RE: Dziennik lesera i nieroba Leadmore, PV - averegen - 01-03-2015 12:25

Dzień 3



Wczoraj zarobiłem na leadmore tylko 18 zł pokerface
To efekt masowego banowania moich kont na fb. Wczoraj zakupiłem 2 konta z weryfikacją i jedziemy dalej.
Jeśli to jednak tak będzie wyglądać to cięzko będzie uzyskać mój cel (nie spamuję jak idiota tylko z głową a i tak banują i w dodatku nie pomagają stróże facebooka ktorzy piszą, że to oszustwo 4)

PaidVerts 870k BAP na chwilę obecną.

Zbieram na tę koszulkę: http://www.ultrapatriot.pl/?275,pl_model-nr-62 oraz tę: http://www.redisbad.pl/produkt/zolnierze-wykleci-niesmiertelni-bohaterowie
A taką sobie zakupiłem: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pid=7100&message_id=f931ea455a6b14a8ed46ec73ad5dff60&message_icon=info#cpgMessageBlock

Cel 18 zł/500zł do końca marca.