Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moment leadu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Moment leadu (/Temat-Moment-leadu-109414)



Moment leadu - Radzinsky - 26-02-2015 16:02

Witam wszystkich użytkowników.

Zakładam ten temat, gdyż mam pytanie, które dotyczy momentu, w którym zostaje dokonany lead i pieniądze przechodzą do mnie.

Załóżmy, że ktoś wchodzi w link do oferty Cellorado.
Wyświetla mu się to co na screenie poniżej.

[Obrazek: image.jpg]

Następnie po podaniu numeru telefonu i kliknięciu w przycisk Pobierz wyświetla się okno, w którym podaje się kod PIN, który przyszedł w wiadomosći na numer pobierającego (screen poniżej).

[Obrazek: image.jpg]

Następnie wyświetla się takie okno:

[Obrazek: image.jpg]

A następnie po kliknięciu w "Tak, proszę" ukazuje się nam:

[Obrazek: image.jpg]


Tak więc moje pytanie jest następujące: W którym momencie LEAD zostanie dokonany i pieniądze przejdą na moje konto w AC? Czy stanie się to od razu po wykonaniu przez osobę kroku 1 i 2? Czy pobierajacy bedzie musial przejść również przez kroki ukazane na screenie 3 i 4? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.


RE: Moment leadu - Pendulum - 26-02-2015 20:57

Gdy na samym początku poda swój numer+ otrzymany kod Tongue
jeżeli przejdzie dalej i uzupełni reszte ofert to nie dostaniesz za to kasy


RE: Moment leadu - AstroCash.org - 27-02-2015 12:23

Witam, wiele ofert ma różne warunki, tutaj plik jest prawdopodobnie odblokowany już po pierwszym podaniu danych. Niedługo postaramy się wprowadzić lepsze oferty dla PL z dużo wyższym EPC Smile