Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam hosting, skąd wziąć domeny ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Mam hosting, skąd wziąć domeny ? (/Temat-Mam-hosting-skad-wziac-domeny-109411)



Mam hosting, skąd wziąć domeny ? - MatiMaister - 26-02-2015 15:45

Cześć wszystkim Smile

Powiedzmy, że mam wykupiony hosting na proserwer.pl
Poleci ktoś miejsce gdzie (najlepiej za darmo) mógłbym zorganizować sobie domeny i podpiąć w miarę łatwo, pod swój serwer ?
Niestety Fb szybko banuje goły adres z proserwer, stąd potrzeba nowych adresów.
Orientuje się, ktoś, czy po zmianie domeny, Fb przestanie blokować link ?

p.s. Jak coś, to proponujcie też serwery inne Smile Zawsze mogę wykupić inny, jeśli coś polecicie.

Pozdrawiam Smile


RE: Mam hosting, skąd wziąć domeny ? - DzejkobPL - 26-02-2015 15:48

AZ.pl - Darmowe 3 domeny
Domena.pl - Darmowe 2 domeny
Nazwa.pl - Darmowa 1 domena.

We wyżej wymienionych firmach nie musisz ich przedłużać.

Lol


RE: Mam hosting, skąd wziąć domeny ? - MatiMaister - 26-02-2015 16:00

Dzięki Smile
A wiesz może, jak Fb reaguje na adresy z tych miejsc ? (Ostatnio czytałem na forum, jak ktoś narzekał, że banują szybko adresy z nazwa.pl)
Jak jest czas oczekiwania od założenia domeny, do momentu podpięcia jej na serwerze ? To jest zawsze coś około 24h ? nim można rozpocząć instalację ?


RE: Mam hosting, skąd wziąć domeny ? - Mailowiec - 26-02-2015 16:14

Po wykupieniu domeny musisz przypisać ją do serwerów DNS z proserwer gdzie propagacja w sieci trwa do 48h.


RE: Mam hosting, skąd wziąć domeny ? - MatiMaister - 26-02-2015 16:21

48 godzin mówisz. Czyli trochę to może potrwać.
I później tylko wchodzę w ,,domeny podpięte'' i tam już całość ogarniam ?
[Obrazek: Capture6899_1424964742.jpg]
Może trochę głupie pytanie, ale nie podpinałem wcześniej domen. Wiem tylko, że trzeba ustawić DNS'y Wink


RE: Mam hosting, skąd wziąć domeny ? - DzejkobPL - 26-02-2015 17:05

Jeżeli w ustawieniach domeny ustawisz odpowiednie DNSy, w panelu WWW dodasz swoją domenę i poczekasz chwilę czasu (max. 24h) to będziesz mógł robić na stronie co będziesz tylko chciał na nowej domenie.