Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks (/Temat-Powazna-oferta-czy-naciagacz-Inwestycja-w-starbucks-109401)



Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - przemo2741 - 26-02-2015 12:54

Witajcie!
Chciałbym Was zapytać forumowicze, czy ktoś również dostał taki telefon? Czy jest to naciągacz czy poważna oferta? Zadzwonił dzisiaj do mnie Pan Arek z ofertą abym zainwestował pieniądze w akcje starbucksa ok 10 tys. zł. Nie podał danych firmy, z której dzwonił a zapytany o nie strasznie kręcił, umówiłem się z nim dzisiaj na rozmowę telefoniczną z rejestracją na jakiejś platformie, podobno mam dostać opiekuna + bonus 1000zł oczywiście tylko w ramach uzyskania jakichś infromacji. Pytałem skąd ma mój nr, mówił ze nie powie bo to tajemnica handlowa. Mam jego nr telefonu ale nie wiem czy mogę podać na forum. Co o tym sądzicie? Jeżeli zły dział to przepraszam.


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - szykiryki - 26-02-2015 13:01

Powazne oferty to nie telemarketing do przypadkowych osob i lapanie jeleni...


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - przemo2741 - 26-02-2015 13:06

(26-02-2015 13:01)szykiryki napisał(a):  Powazne oferty to nie telemarketing do przypadkowych osob i lapanie jeleni...

tak też mi się właśnie wydaje, może do kogoś też dzwonili z forum, będzie miał ostrzeżenie


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - szykiryki - 26-02-2015 13:11

I nie rejestruj sie nigdzie, bo to juz moze pociagac za soba jakies ukryte koszty.


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - MaLiN - 26-02-2015 16:21

Pierwszy raz się spotykam z tym, aby ktoś proponował zainwestowanie w akcje poprzez rozmowę telefoniczną. Radzę uważać.


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - PremAccHack - 26-02-2015 16:33

Spytaj sie jakim prawem do Ciebie dzwoni i powiedz mu ze jego numer wedruje na policje.
Na 100% naciagacz. Chyba ze kiedys sie rejestrowales w serwisie z forexem, opcjami biniarnymi . Wtedy czesto opiekunowie dzwonia i zachecaja do inwestowania.


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - Resick - 26-02-2015 16:47

W Ameryce tak robią,ale to nie Ameryka,a nie wiesz czy ten pan jest maklerem czy nie Big Grin Zapytaj może tak będzie naprościej Idea


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - Obcy10 - 26-02-2015 21:03

Ten telemarketer chyba Wilka z Wall Street oglądną ostatnio Wink


RE: Poważna oferta czy naciągacz? Inwestycja w starbucks - Polak123 - 27-02-2015 13:41

Od 25 grudnia weszły w życie nowe przepisy zakazujące wysyłania reklamowych e-maili i telemarketingu osobom, które nie wyraziły na to zgody. Jeśli osoba która do Ciebie dzwoni nie poda danych firmy to masz prawo zgłosić taką osobę o nękanie i spam.

Jeśli podejmujesz jakieś decyzje to najpierw sprawdź czy firma jest wypłacalna Smile