Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wycena] Forum Webmasterskie z 2 letnim stażem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Wycena] Forum Webmasterskie z 2 letnim stażem (/Temat-Wycena-Forum-Webmasterskie-z-2-letnim-stazem-109396)



[Wycena] Forum Webmasterskie z 2 letnim stażem - Skrypter21 - 26-02-2015 12:34

Chcę wycenić: Forum Webmasterskie http://C-Forum.pl
Opis wyceny: Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym dzisiaj (z ciekawości oczywiście) wycenić swoje forum dyskusyjne o tematyce webmasterskiej - C-Forum.pl. Forum istnieje już od 2 lat, wcześniej jego główną domeną był adres CoreForum.pl (PR2, aktualnie jest przekierowanie na c-forum.pl). Niestety z powodów osobistych forum przez pół roku nie było w ogóle pod nadzorem administracji, jednakże staram się teraz to wszystko nadrobić no i muszę przyznać, efekty są widoczne. Podczas mojej nieobecności na forum było średnio 250-500 odsłon, jednakże od mojego powrotu (kwestia kilku dni) liczba dziennych odsłon to ok. 500-750. Forum aktualnie posiada 13 500 użytkowników oraz 6000 postów. Średnio statystyki "Kto jest online" wyświetlają 70 użytkowników oraz 1900 gości (w ciągu ostatnich 30 min.). 3 dni temu stworzyłem FanPage dla Forum, tak więc jest wgrana wtyczka like box. Domeny są zarejestrowane na hostingu 1and1. Dziennie rejestruje się od kilkunastu do kilkudziesięciu użytkowników. Z tego co się zorientowałem to forum mogłoby spokojnie zarabiać na reklamach oraz mieć sponsoring serwera www od hostingu, jednakże nigdy się w to nie zagłębiałem - na forum wstawiłem możliwość kupna banneru w 3 miejscach (stopka, boczny panel oraz jako przyklejony temat w danym dziale) i to wystarczy aby forum się samo z siebie utrzymywało. Oczywiście serwis jest w miarę wypozycjonowany i zoptymalizowany (nie powiem w jakim stopniu bo się zbytnio na tym nie znam). Jestem pewien, że gdyby poświęcić mu troszkę więcej czasu i zająć się reklamą to forum na pewno miałoby o wiele większą aktywność, bo nie ma co ukrywać - serwis ma potencjał! Proszę o rozsądną wycenę forum. Pozdrawiam!
Minimalna kwota: Może zacznijmy od złotówki Smile

P.S. Jeżeli nie jesteś w stanie wycenić forum, albo bawisz się w tzw. strzelanie (a nie jesteś w tym zbyt dobry) to proszę ja Cię bardzo - nie spam pod tematem. Dziękuję Wink


[Wycena] - Skrypter21 - 27-02-2015 09:15

Można zamknąć.


[Wycena] Forum Webmasterskie z 2 letnim stażem - Admin - 03-07-2015 07:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.