Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji (/Temat-Mybitmine-Kopalnia-co-5-minut-bez-wymaganej-inwestycji-109387)



Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji - karolkaleta - 26-02-2015 05:31

Kopalnia bitcoina co 5 minut po weryfikacji captcha !
Na początek mamy 1 robotnika.
Wszystko można ulepszać. Rozpisałem poniżej:

UPGRADE:

- Ulepszanie Robotników Gold: 600
- Ulepszanie narzędzi Gold: 120
- Ulepszanie ubioru Gold: 1200
- Zwiększenie ilości wagonów Gold: 12000
- Ulepszenie kopalni Gold: 1200
- Dodanie złóż złota Gold: 9000
- Dodanie złóż żelaza Gold: 9000
- Dodanie złóż węgla Gold: 12000 Wymagane: 2000 żelaza
- Więcej gemów Gold: 18000 Wymagany węgiel: 1,600 Wymagane żelazo: 4,000


BOOSTY:

Są możliwe 4 różne boosty Smile
Nie będę się rozpisywał wiadomo że im lepsze tym droższe Wink

PREMIUM MINER:
1. No advertisement - Brak reklam
2. Mining Notifications - Nie trzeba sprawdzać strony
3. Free referrals - Szansa na rejestracje poleconych pod ciebie nie zapraszajac ich
4. Ability to sell resources - Możliwość sprzedawania surowców
5. Easier captcha - Łatwiejszy captcha



INWESTOWANIE ZŁOTEM:

W programie możliwe jest inwestowanie złotem , które zdobyliśmy.
Są 2 opcje i mają różne plany.
Jeżeli przetestuje napisze coś więcej Big Grin


Minimum withdrawal: 0.001 BTC

PRZELICZNIK:

100 GOLD - 10 SATOSHI

REFLINK: http://mybitmine.co/index.php?ref=5200
CZYSTY: http://mybitmine.co/

Powodzenia !


RE: Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji - szarydg - 26-02-2015 18:03

mam w kółko oglądać jakąś reklamę żeby potwierdzić że jestem człowiekiem, oglądam wpisuje co mam wpisać i nic się nie dzieje...Undecided


RE: Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji - Acrith - 27-02-2015 01:20

Opis wcale nie jest jakiś bardzo... "wyjaśniający". A dwa - nie masz wystarczająco postów na reflink.

Co do samego serwisu - siedzę w nim od trzech dni i zainwestowałem w niego póki co 70000 satoshi. Ogólnie chodzi o to, że jak się zalogujecie, musicie wykonać captchę (human verify). Po wykonaniu captchy, workerzy będą pracować pięć minut i zbierać gold.

Ilość golda którą zbierzecie zależy od ilości tego, co macie. Każdy worker standardowo wyjmuje z każdej kopalni jeden gold na każdą minutę. Więc standardowo dostaniecie 5 golda na 5 minut (1g/minuta).

Każdy pickaxe zwiększa ilość golda zebranego przez workerów. Ale nie opłaca się tego kupować na początku, bo każdy pickaxe zwiększa ten gold o 2%, czyli:

1 worker + 1 pickaxe - 1.02gold/minuta (koszt upgradu: 120golda, czyli 24 weryfikacje)
1 worker + 2 pickaxe - 1.04gold/minuta (koszt upgradu: 240golda, czyli 47-48 weryfikacji)
1 worker + 3 pickaxe - 1.06gold/minuta (koszt upgradu: 360golda, czyli 70+ weryfikacji).

Dlatego lepiej kupować na początku workerów. Drugi worker kosztuje was 600golda, czyli 600 minut waszej pracy. 600/5=120 przeprowadzonych weryfikacji. O, imacros jest bardzo przydatny :>

2 workerów - 2g/minuta (koszt: 600golda, 120 weryfikacji)
3 workerów - 3g/minuta (koszt: 1800golda, 180 weryfikacji)
4 workerów - 4g/minuta (koszt: 4800golda <<o ile dobrze pamiętam>>, 320 weryfikacji).

Ogółem, na tą grę trzeba dużo poświęcić. Early 24h auto captcha bardzo pomagają i z czasem się zwrócą. Ubiór i chambery możecie kupić za zainwestowane satoshi. Ubiór zwiększa czas pracy o 10%

Bez ubioru: Captcha co 5 minut
Z ubiorem (1lv): Captcha co 5,5 minuty (koszt: 20000 satoshi)
Z ubiorem (2lv): Captcha co 6 minut (koszt: nie wiem jeszcze)

Ale lepiej inwestować satoshi w chambery. Zwiększają one czas pracy robotników o 5 MINUT.

Bez chamberu: Captcha co 5 minut
Chamber (1lv): Captcha co 10 minut (koszt: 20000 satoshi)
Chamber (2lv): Captcha co 15 minut (koszt: j/w, nie wiem)

Z czasem also opłaca się kupować więcej kopalni złota. Workerzy przynoszą po jednej sztuce złota (+upgrade pickaxe) z każdej kopalni. Wzór więc na zarobek z captchy to:

(Ilość workerów*Ilość kopalni złota*Poziom kilofa)*(Długość captchy*Poziom ubioru)

Z chęcią odpowiem na każde pytanie mimochodem.


RE: Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji - piota - 27-02-2015 01:22

ten lexus juz mi sie po nocach śni żeby goldy rosły trzeba co 5 minut obejrzeć tego lexusa a co poziom ceny wzrastaja raz tyle a poziom zdobywania goldow kilka procent


RE: Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji - Acrith - 27-02-2015 01:36

Póki co idę planem:

1. Dzień: Kupiłem boosta do autocaptchy za zainwestowane 35000 satoshi.
Rezultat po tym: 1440 gold.
- Kupiłem workera za 600.
- Kupiłem 3 poziomy kilofa za łącznie 720 (120+240+360)

Zostaje: 120gold
Przychód na minutę: 2,12gold.

2. Dzień: Kupiłem znów boosta do autocaptchy za zainwestowane 35000 satoshi.
Rezultat po tym: 3052,8 gold. (łącznie: 3172,8gold)
- Kupić workera za 1800.
- Kupić dodatkowe 2 poziomy kilofa za łącznie 1080.

Zostaje: 292,8 gold.
Przychód na minutę: 3,3 gold.

3. Dzień: Kupić znów boosta (lewd...)
Rezultat po tym: 4752 gold (razem: 5044,8 gold)
- Kupić kolejnego workera za 4800 (bodajże, niedługo się upewnie).

Zostaje: 244,8 gold
Przychód na minutę: 4,4 gold.

Dalej pewnie pomyślałbym powoli o inwestycji w gold mine, aby podwoić przychód, ale myślę jeszcze.


Mybitmine - Kopalnia co 5 minut bez wymaganej inwestycji - Hybrid1990 - 04-12-2018 16:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.