Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Kombinatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Kombinatora (/Temat-Dziennik-Pracy-Kombinatora-109309)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - rasiak221 - 18-04-2015 23:21

(18-04-2015 22:57)broofie napisał(a):  To nie jest usprawidliwianie sie tylko sa to fakty. Za glupote sie placi. "Dzieci" kupuja sobie skorki do gier za paredziesiat/pareset zlotych ktore na dodatek absolutnie nic nie zmieniaja oprocz wygladu, wiec dla nich 20zl to zadna strata i jakos mi ich specjalnie nie zal. Od internetu wypalily im sie mozgi, ze nie potrafia czytac ze rozumieniem? Wszystko na to wskazuje.

Dobra, sry za ot. Mam nadzieje, ze ci wytlumaczylem co nieco.

kolege pewnie sądem postraszyli więc teraz wypełnia lukę w sobie aby czuć się dobrze, dalsza dyskusja nie ma sensu, pozdrawiam Wink


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 18-04-2015 23:35

(18-04-2015 23:21)rasiak221 napisał(a):  
(18-04-2015 22:57)broofie napisał(a):  To nie jest usprawidliwianie sie tylko sa to fakty. Za glupote sie placi. "Dzieci" kupuja sobie skorki do gier za paredziesiat/pareset zlotych ktore na dodatek absolutnie nic nie zmieniaja oprocz wygladu, wiec dla nich 20zl to zadna strata i jakos mi ich specjalnie nie zal. Od internetu wypalily im sie mozgi, ze nie potrafia czytac ze rozumieniem? Wszystko na to wskazuje.

Dobra, sry za ot. Mam nadzieje, ze ci wytlumaczylem co nieco.

kolege pewnie sądem postraszyli więc teraz wypełnia lukę w sobie aby czuć się dobrze, dalsza dyskusja nie ma sensu, pozdrawiam Wink

Kolegę nikt sądem nie postraszył, kolega zrozumiał że nie będzie okradał dzieci, co do skórek to dzieci chcą te skórki i się tym jarają i dostają czego chcą tu jest haczyk, jak wyślą SMS'a to nic nie dostaną, nie zaprzeczam że Wy w wieku 8-12 lat byliście erudytami jakich mało na świecie, ale sorki większość dzieci postrzega świat przez różowe okulary, bo ku*wa są dziećmi, nie? Dzieciństwo to okres beztroski, teraz przez komputery itd okres "dzieciństwa" się troszkę zmienił, co nie nakazuje nikomu wykorzystywać głupotę. Co do garnków to nietrafne porównanie bo na to idą starsi ludzie, którzy są też naiwni jak duża część starszych ludzi... Jak Amber Gold opierdzielił masę PROFESORÓW to też wykorzystał ich naiwność, tylko troszkę na większą skalę i nielegalnie. Reasumując, póki co żyje mi się dobrze, rodzice mnie chowają i mam zamiar zarabiać uczciwie, każdy robi co na co mu pozwala sumienie i religia, po prostu według mnie karma zawsze wraca i jak to się mówi nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe. Ciekawe czy jak będziecie mięli dzieci i wyślą takiego SMS'a czy coś co wtedy będzie, to powiecie że im internet mózg wypalił, czy że są debilami...


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - ScroX - 19-04-2015 08:30

(18-04-2015 23:35)Sebqu napisał(a):  Kolegę nikt sądem nie postraszył, kolega zrozumiał że nie będzie okradał dzieci, co do skórek to dzieci chcą te skórki i się tym jarają i dostają czego chcą tu jest haczyk, jak wyślą SMS'a to nic nie dostaną, nie zaprzeczam że Wy w wieku 8-12 lat byliście erudytami jakich mało na świecie, ale sorki większość dzieci postrzega świat przez różowe okulary, bo ku*wa są dziećmi, nie? Dzieciństwo to okres beztroski, teraz przez komputery itd okres "dzieciństwa" się troszkę zmienił, co nie nakazuje nikomu wykorzystywać głupotę. Co do garnków to nietrafne porównanie bo na to idą starsi ludzie, którzy są też naiwni jak duża część starszych ludzi... Jak Amber Gold opierdzielił masę PROFESORÓW to też wykorzystał ich naiwność, tylko troszkę na większą skalę i nielegalnie. Reasumując, póki co żyje mi się dobrze, rodzice mnie chowają i mam zamiar zarabiać uczciwie, każdy robi co na co mu pozwala sumienie i religia, po prostu według mnie karma zawsze wraca i jak to się mówi nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe. Ciekawe czy jak będziecie mięli dzieci i wyślą takiego SMS'a czy coś co wtedy będzie, to powiecie że im internet mózg wypalił, czy że są debilami...

Suby czy chociaż premium sms ma tyle możliwości pracy że trzymanie się ciągle tych dzieci to też przesada.. faktycznie, podejście fajne i szlachetne.. bo jednak dzieci to dzieci.. niektórzy nie są tacy bogaci że mają wszystko za free... mają parę złotych na telefonie raz na miesiąc bo ani ich ani ich rodziców nie stać.. więc to bardzo fajne podejście.. ale ile jest dorosłych imbecylów ? chociażby zboczeńców ? pedofilów ? nie wierzysz że tacy są na FB? to mało tam przebywałeś.. Takich osoby aż miło się pędzluje.. zasługują na to.


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 19-04-2015 09:34

(19-04-2015 08:30)ScroX napisał(a):  
(18-04-2015 23:35)Sebqu napisał(a):  Kolegę nikt sądem nie postraszył, kolega zrozumiał że nie będzie okradał dzieci, co do skórek to dzieci chcą te skórki i się tym jarają i dostają czego chcą tu jest haczyk, jak wyślą SMS'a to nic nie dostaną, nie zaprzeczam że Wy w wieku 8-12 lat byliście erudytami jakich mało na świecie, ale sorki większość dzieci postrzega świat przez różowe okulary, bo ku*wa są dziećmi, nie? Dzieciństwo to okres beztroski, teraz przez komputery itd okres "dzieciństwa" się troszkę zmienił, co nie nakazuje nikomu wykorzystywać głupotę. Co do garnków to nietrafne porównanie bo na to idą starsi ludzie, którzy są też naiwni jak duża część starszych ludzi... Jak Amber Gold opierdzielił masę PROFESORÓW to też wykorzystał ich naiwność, tylko troszkę na większą skalę i nielegalnie. Reasumując, póki co żyje mi się dobrze, rodzice mnie chowają i mam zamiar zarabiać uczciwie, każdy robi co na co mu pozwala sumienie i religia, po prostu według mnie karma zawsze wraca i jak to się mówi nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe. Ciekawe czy jak będziecie mięli dzieci i wyślą takiego SMS'a czy coś co wtedy będzie, to powiecie że im internet mózg wypalił, czy że są debilami...

Suby czy chociaż premium sms ma tyle możliwości pracy że trzymanie się ciągle tych dzieci to też przesada.. faktycznie, podejście fajne i szlachetne.. bo jednak dzieci to dzieci.. niektórzy nie są tacy bogaci że mają wszystko za free... mają parę złotych na telefonie raz na miesiąc bo ani ich ani ich rodziców nie stać.. więc to bardzo fajne podejście.. ale ile jest dorosłych imbecylów ? chociażby zboczeńców ? pedofilów ? nie wierzysz że tacy są na FB? to mało tam przebywałeś.. Takich osoby aż miło się pędzluje.. zasługują na to.
Zgadza się, widziałem wielu zboczencow itp na fb, jednak zwróć uwage że większość z nich to są osoby po prostu uposledzone, wez popatrz na zdjęcia tych osób, wiadomo większość wyglada normalnie, ale pewnie nikt z nas nie zna tu większości chorób jakie dotykają ludzi dookoła, co nie zmienia faktu ze są tez zboczence, lecz ciężko och rozróżnić od chorych, bo jak juz mowilem chorzy mogą wyglądać jak normalni ludzie.