Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Kombinatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Kombinatora (/Temat-Dziennik-Pracy-Kombinatora-109309)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 02-04-2015 10:49

@[ScroX]
Wole nie mowic bo zdradzi to moja nisze troszke Big Grin

Co do dzisiaj to zauwazylem ze hotcash mi zwiekszyl stawke za leada na 7 i na 10 zl <3
Mam chyba z 10 weryfikacji zdjeciowych do zrobienia, ale idzie oporowo moze jutro cos pójdzie Big Grin


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - ScroX - 02-04-2015 10:56

Czy ja wiem czy zdradzi, program jak program.. a sposób promocji to zupełnie coś innego Big Grin

Ja już z góry olewam weryfikację zdjęciową.. szkoda czasu na to Big Grin


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 02-04-2015 10:58

Tu sie zgodzic z weryfikacją, bo ja mam osoby gotowe tylko kwestia rozpoznac ich jak zdjecia sa prywatne


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Demizit - 02-04-2015 18:44

Weryfikacja nie powinna być dla Ciebie problemem. He he ^^


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 02-04-2015 23:56

(02-04-2015 18:44)Demizit napisał(a):  Weryfikacja nie powinna być dla Ciebie problemem. He he ^^
No tak, dzięki tobie posunąłem się w jakimś stopniu do przodu i chwała Ci za to Big Grin


Co do dzisiejszego dnia to nie zarabiałem tylko weryfikowałem konta Undecided chyba z 20 weryfikacji zdjęciowych, teraz muszę nówki od razu weryfikować zdjęciowo, ciężko jest ale daje radę, jutro pewnie podziałam troszkę, nie dużo ale myślę że coś wypadnie Big Grin Będę też reaktywował dwa fanpage, zobaczymy czy coś wyjdzie, w sumie jeden kupiłem za 6zł to 1 lead mi wyrówna Big Grin

Po południu między weryfikacjami zobaczyłem co tam u mnie na hotcashu a tu dwa leady Idea
Wieczorkiem też obczaiłem i kolejne 2 leady, czyli dzisiaj zarobiłem 28zł na automacie 2
W sumie też fajna konwersja ^^
[Obrazek: 1fASqJQ.png]

Dzisiaj w sumie jarałem się też cały dzień nową nutkę Kendricka (a co mój dziennik to będę dawał moją muzykę Jerk)




67,5/600zł


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 03-04-2015 23:01

Dzisiaj zrobiłem kilka kont na Facebooku, podziałałem na 3 kontach. Próbowałem też spamu i zaspamowałem 80grup ale nic nie wpadło, tylko 40wejść Big Grin
Ale wpadło 5 leadów(35zł) Idea
Teraz się zastanawiam czy promować przez święta czy ludzie nie wysyłają, może ktoś doświadczony to przeczyta i da znać Big Grin
Ale z pewnością potworzę ok 20 kont może więcej i coś podziałam Smile

Ilość polskich kont na dzień dzisiejszy 36, natomiast do weryfikacji zdjęciowej mam 9 :/

102,5/600



RE: Dziennik Pracy Kombinatora - batman - 03-04-2015 23:40

Skad bierzesZ numery tel do weryfikacji


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 03-04-2015 23:52

@up
Mam od tego osobę 60gr za weryfikację, aczkolwiek można zamówić darmowe startery


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 06-04-2015 21:31

Tak więc święta wiadomo z rodziną więc troszkę odpocząłem, dwa dni nic nie dodawałem, a dzisiaj na 4 kontach i w sumie jestem zadowolony
Przed pierwsze dwa dni zarobiłem po 7zł
A dzisiaj REKORDZIK 56zł!


Jutro celuje w 100zł, bo mam parę kont w rezerwie Smile

172,5/600


+konwersja sztoooos



[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 09-04-2015 22:49

No i stypa... Myślałem że popromuje na każdym koncie a tu na każde blokada zdjęciowa i aktualnie mam ok 50 weryfikacji zdjęciowych w tym z 20 bez nazwisk.. No cóż dam radę Tongue
I we wtorek zarobiłem jedynie 7zł..
W środę nic...
A dzisiaj symbliczne 23.48 Smile Wypadł mi lead z UK, dziwne bo promowałem tylko pod PL Big Grin
Plany na weekend to porobić konta i odblokować z 20kont+może uda się promować innym sposobem na zagranicę Smile

202,98/600