Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Kombinatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Kombinatora (/Temat-Dziennik-Pracy-Kombinatora-109309)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - broofie - 28-03-2015 23:29

Na pewno "jakas babcia" bedzie szukala darmowych doladowan w sieci. A poza tym mowienie o moralnosci to chyba jakis zart z twojej strony Naprawde maly % osob zapisujacych sie w subskrybcji zostaje w niej. A w SMS premium czesto osoby wysylaja SMSy po pare razy, a pozniej przychodzi rachunek na pare stow. Z ta moralnoscia nie trafiles Jerk2


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 28-03-2015 23:32

Tzn wiesz babcia to bylo porównanie, jakies dziecko co ma na abonament, czy cos w tym stylu, po prostu wysle raz za 30zl i da se spokoj a tu suby to zabiera kupe kasy i często dopiero ludzie zauwazaja po miesiacu jak zabiera im po 70zl..


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - ScroX - 29-03-2015 09:55

(28-03-2015 23:32)Sebqu napisał(a):  Tzn wiesz babcia to bylo porównanie, jakies dziecko co ma na abonament, czy cos w tym stylu, po prostu wysle raz za 30zl i da se spokoj a tu suby to zabiera kupe kasy i często dopiero ludzie zauwazaja po miesiacu jak zabiera im po 70zl..

Minimalnie mijasz się z prawdą... jak można nie zauważyć sms-a który przychodzi od razu po włączeniu suba? w którym wyraźnie jest napisane że usługa będzie pobierała X -kwotę , 2 razy w tygodniu. Nawet piszę jak to wyłączyć.


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 29-03-2015 10:06

Są i tacy ludzi, inaczej leadmore by nie zarabiał, no cóż takie mam sumienie i jego nie zmienisz, wole zabrac jednorazowo 23 i widzieć ze 23, niz mozliwe ze komus zabiore 80, skończcie tą dyskusje, bo to nie jest na to miejsce, robie jak uważam.

Dzisiaj wypadly dwa leady na hotcashu Smile


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - mateusz2045 - 29-03-2015 10:23

Tak babci na fb. Przynajmniej nikt się nie pluje, a nie jak do mnie za każdy lead po 30zł grożą policją Tongue

Ostatnio ktoś wysłał sms 2 razy- 60zł mi wpadło 20, nie było to fajne, no może trochę. Sam kiedyś wysłałem sms bo chciałem coś pobrać i wyłączyłem STOP jest wszystko podane


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 29-03-2015 18:10

Tak więc dzień dzisiejszy przyniósł dla mnie dobre porównanie, konwersja podobna jak na leadmore, a na hotcashu mam większą stawkę o 50gr Tongue
[Obrazek: image.jpg]
ostatnio też wypadło 6zł na leadmore Tongue

92/150
Ciężko będzie dobić do 150 ale postaram się Smile
Edit: Wypadły jeszcze dwa leady Huh


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 30-03-2015 22:22

Tak więc podsumowując dzisiejszy dzień uznaje go za bardzo udany, stałe zarobki jak wczoraj będę miał prawdopodobnie za ok tydzień codziennie, wszystko planuje aby tak było, dzisiaj wypały 3 leady z automatu, z czego jestem zadowolony Huh
Założyłem również 6 kont, ogarnąłem też "strażników" którzy mówili że jestem fejkiem, ogarnąłem też pare innych kont i następny tydzień zapowiada się ciekawie.
Nie dobije na 100% do 150zł, ale nie jestem z tego zawiedziony, po prostu teraz znalazłem niszę dla siebie i będę na niej działał. Myślę że na siłę bym dobił do 150 Big Grin

111,5/150


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 31-03-2015 21:53

Dzisiaj musiałem się troszkę pouczyć, skorzystałem z 5kont które stworzyłem z póltora tyg temu i wypałdy 4 leady, jutro pewnie też kilka wypadnie.
Niestety nie dobiłem celu miesięcznego :/
137,5/150


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 01-04-2015 22:56

Nowy miesiąc, nowe plany i nowe cele w tym miesiącu moim celem jest zarobić 600zł. Dam radę tym razem, ostatnio mało brakowało ale jednak, dzisiaj spoko dzień i wypało 6 leadów Smile
39,5/600zł


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - ScroX - 02-04-2015 10:47

Ładnie się rozkręcasz Smile
Jaki program promujesz? Smile