Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Kombinatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Kombinatora (/Temat-Dziennik-Pracy-Kombinatora-109309)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 25-02-2015 00:57

Siemanko, jest to mój drugi dziennik, tym razem zamierzam pobawić się dłużej Smile
Póki co robię na hotcashu, zahaczyłem o leadmore (ale to jednak nie to), popróbuje na shorte i może coś jeszcze Smile

O sobie to tyle że chodzę do 1 klasy liceum, gram w kosza dla przyjemności i chodzę na siłkę 3 razy w tygodniu Tongue

Pieniądze które zarobie będę inwestował+od zarobionych pieniędzy będę odejmował po 20%(podatekfacepalm)


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 27-02-2015 21:53

Teraz te kilka dni miałem wolne to troszkę popracowałem, głównie to robiłem konta na FB i aktualnie mam 7, które już ładnie wyglądają.
Mój cel to jest ok. 30 kont na facebooku, lecz potrzeba sporo czasu.
Zrobiłem też ładnie wyglądającego bloga pod PPI, lecz musze znaleźć czas na zaplanowanie postów.
Ogólnie rzecz biorąc to nie chcę zarabiać na subach bo szkoda mi ludzi, dlatego szukam nisz, w której są sami debile Big Grin Niestety pierwsza nisza nie wypaliła, wymaga czasu, a mało wypada ;/


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 01-03-2015 20:20

W lutym zarobiłem 30zł na leadmore Tongue
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Lecz zmieniam najprawdopodobniej na Hotcash+shorte i PerInstallBucks
Zobaczymy jak będzie, cel na marzec to 150zł Smile

0/150


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 15-03-2015 21:50

Jestem!
Ojj ten czas był pracowity pod względem nauki, nie tylko w szkole ale i w zarabianiu. Zdecydowałem że nie będę zarabiał na SUB Smsach, bo jest to wg mnie niemoralne i nie jestem w stanie tego robić. Znalazłem chyba idealną rzecz pode mnie, ale to czas pokaże.
Aktualnie mam 14 kont na facebooku, które są gotowe do spamu (tylko 3 świeże), a w tygodniu mam zamiar postawić tak z 6-7 pod Francje i z 3-4 pod Norwegię. Muszę jeszcze poczytać sporo poradników odnośnie mojego sposobu na dochód i zobaczymy, na chwilę obecną zarobiłem 8centów na shorte Tongue
Wątpię że dam rade zdobyć 150zł miesięcznie, ale spokojnie za kilka miechów takie będę miał dniówki 2

0/150


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 20-03-2015 11:19

Tak wiec mam juz dwie fajne nisze, na jednej zaczne dzialac najprawdopodobniej ok srody, a na drugiej za ok tydzien, aktualnie mam 25kont na facebooku, a zaloze jeszcze z 15, zobaczymy jak bedzie Smile


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - evenixx - 20-03-2015 11:24

Powodzenia bede sledzil Smile


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 24-03-2015 22:49

Tak więc ostatnio stworzyłem dużo kont i stworzyłem parę, na zagranicznych póki co czekam na odpowiedni moment, natomiast na Polskich dużo się dzieje, z jednego konto wyciągnąłem 40,5zł z leadmore, lecz wolę zarabiać na hotcashu(sumienie).
Mam 4 weryfikacje zdjęciowe do zrobienia, będzie to bardzo trudne, bo grupy mam, lecz akceptowałem też randomowe zaproszeni i dwa na dowód (raczej poszły w ..) 3 mają blokady miesięczne. Mimo że nie spamowałem lecz dodawałem znajomych. Czystych mam 14kont+2kont matki, 7USA, 8 Francja i 3 Niemcy i wszystkie na weryfikacje znajomych, też będzie ciężko. Ale może dam radę jak porobię ssy weryfikacji, później zrobię ta weryfikację na spokoju i zaznaczę co dobrze, lecz to potrwałoby troszkę (chyba wiecie o co mi chodzi Tongue)
Ciężko będzie zarobić te 150zł do końca miesiąca ale cóż, za parę miechów takie będą moje dniówki Smile

[Obrazek: image.jpg]

40,5/150


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - mateusz2045 - 28-03-2015 22:28

Jak to sumienie? Leadmore jest chyba bardziej moralne- wolę komuś zabrać 4,92zł sub sms leadmore niż 30zł na sms premium


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Bordo - 28-03-2015 22:49

UP^^^ premium to często real content Wink


RE: Dziennik Pracy Kombinatora - Sebqu - 28-03-2015 22:57

(28-03-2015 22:28)mateusz2045 napisał(a):  Jak to sumienie? Leadmore jest chyba bardziej moralne- wolę komuś zabrać 4,92zł sub sms leadmore niż 30zł na sms premium
Chyba zartujesz sobie, szczegolnie jak zabiera jakiejs babci przez 3 miesiące 3 razy w tyg...