Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress + Gatwey - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Wordpress + Gatwey (/Temat-Wordpress-Gatwey-109297)



Wordpress + Gatwey - sprzetok - 24-02-2015 20:34

Witam serdecznie forumowiczów. Chciałbym zasięgnąć porady, otórz mam serwis srednio 250-400 uu gdzie pewne dane chciałbym podpiąć pod gateway. Nigdy tego nie robiłem i warto zacząc albo spróbować może ktoś wyśle kod.

Tzn osoba klika np w button i wyskakuje gatewayy który mówi wpisz kod itp zeby dostać sie dalej.

Mam pytanie jak to spiąć z hotcashem ?

Na stronie pisze tak :

Dodany na stronę gateway się nie wyświetla? Nad kodem wklejanym do headera wklej poniższą linijkę:


Pamiętaj także, że ID gatewaya umieszczonego w headerze strony musi być identyczne z tym, które jest później wywoływane!


A jeśli na stronie mam 10 takich buttonow? jak to zrobić

PS. Jesli pytanie jest nie zrozumiałe, sorrki dajcie znać postaram sie wytłumaczyć.


RE: Wordpress + Gatwey - Slight - 24-02-2015 21:01

A więc tak. Jeśli w funkcjach swojego szablonu masz "Head Code", to po prostu tam wklejasz, jeśli nie, to wchodzisz w: Wygląd -> Edytor -> Nagłówek (header) i tam wklejasz "Kod do headera:".

Następnie, jeśli masz button, to przechodzisz w Edycję wpisu i tryb tekstowy. Na HotCash jest:
Kod:
<a href="#" class="hotcash_pkz_xxx gtw_btn">Odblokuj dostęp!</a>
, to w treść "Odblokuj dostęp!" wklej swój button z biblioteki i tak do każdego buttona.

Masz również, że po x czasie lub automatycznie może Ci się otworzyć gateway.
http://pokazywarka.pl/hotcash_gateway/ - Też dajesz do head. Wink


RE: Wordpress + Gatwey - sprzetok - 24-02-2015 21:29

Hejka !!

Wklejilem ta 1 czesc do naglowka.

Ale ta druga to magia..

<a href="#" class="hotcash_pkz_xxx gtw_btn">Odblokuj dostęp!</a> to jest przykładowy odnośnik

gdzie wkliejisc ten kod ?

Kod php mam :
<?php
if(isset($_POST["p_code_CHUJEK"]))
{
if(file_get_contents("http://hotcash.pl/gtw/sprawdz_gtw.php?kod=".$_POST["p_code_CHUJEK"]."&usre=CHUJEK&trrb=".$_POST["tt_rba"]."&idi=".$_POST["idi"])==1)
{
// kod poprawny
echo "Odblokowano zawartość";
}
else
{
//kod błędny
echo ' <a href="#" class="hotcash_pkz_410 gtw_btn">Odblokuj dostęp!</a> ';
echo 'Błędny kod';
}
}
else
{
echo ' <a href="#" class="hotcash_pkz_410 gtw_btn">Odblokuj dostęp!</a> ';
}
?>



Pomozcie bo taka prosta rzecz a ....


RE: Wordpress + Gatwey - Slight - 24-02-2015 22:27

Ten odblokuj wklejasz do wpisu, tylko tekstwo, tylko zamiast Odblokuj za.. dajesz swój przycisk, tak jak wyżej napisałem. Jak chcę, to mogę Ci to zrobić...


RE: Wordpress + Gatwey - sprzetok - 24-02-2015 23:15

moj testowy post wyglada tak:

tryb tekstwoy itp...

tresc :



<a href="#" class="hotcash_pkz_410 gtw_btn">Odblokuj dostęp!</a> ;odnosnik



<code><?php
if(isset($_POST["p_code_tajne"]))
{
if(file_get_contents("http://hotcash.pl/gtw/sprawdz_gtw.php?kod=".$_POST["p_code_tajne"]."&usre=tajne&trrb=".$_POST["tt_rba"]."&idi=".$_POST["idi"])==1)
{
// kod poprawny
echo "Odblokowano zawartość";
}
else
{
//kod błędny
echo ' <a href="#" class="hotcash_pkz_410 gtw_btn">Odblokuj dostęp!</a> ';
echo 'Błędny kod';
}
}
else
{
echo ' <a href="#" class="hotcash_pkz_410 gtw_btn">Odblokuj dostęp!</a> ';
}
?></code>

uzylem nawet edit in html wtyczki ale kod jest widoczny w poscie... ?? kxxxxxxxxxa to nie moze byc tak trudne , juz prosciej jest zrobic osobny html fuck sorry ale zirytowalem sie


Proszę o nie używanie wulgaryzmów na forum, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne.
//Sloniasek



RE: Wordpress + Gatwey - sprzetok - 08-03-2015 21:51

Temat do zamknięcia wszystko jest już ogarnięte...

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi Smile czasem nie widzimy tego co jest najłatwiejsze Wink

Proszę adminow o zamkniecie tematu

Pzd