Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? (/Temat-GOLDEN-CHASE-czy-wyplaca-109295)

Strony: 1 2


GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - jorket - 24-02-2015 20:26

witam

czy ten hyip nadal wyplaca ?? w zakladce payments niby sa aktualne wyplaty po 10dolarow dla wielu uzytkownikow czy warto nadal sie bawic w ten serwis ?? bo nie wiem na niektorych portalach czytalem ze to scam ?


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - Lamojednorożec - 24-02-2015 20:34

Bo to jest scam.


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - jorket - 24-02-2015 21:24

(24-02-2015 20:34)Lamojednorożec napisał(a):  Bo to jest scam.

jak scam jak placi [Obrazek: 4e37bda0efdbad1d.jpg]


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - bykonrado - 24-02-2015 21:39

A skad masz pewnosc czy te dane nie sa podane przez admina by nie sciagac naiwnych? Kiedys placil ale nie teraz.


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - jorket - 24-02-2015 21:55

(24-02-2015 21:39)bykonrado napisał(a):  A skad masz pewnosc czy te dane nie sa podane przez admina by nie sciagac naiwnych? Kiedys placil ale nie teraz.

no fakt ale to jest pewne ze nie placa?? szkoda bo prosty program przyjazny dla oka i z mozliwoscia coraz to wiekszego zarobku lipa skoro tak


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - patryk006 - 24-02-2015 22:14

tam się mocno pozmieniało ... trzeba sporo zapłacić aby móc wypłacić ... mocne ryzyko bo to chyba było 100$, trzeba byłoby mocniej pogrzebać, może jeszcze płacą Wink


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - jorket - 24-02-2015 22:20

(24-02-2015 22:14)patryk006 napisał(a):  tam się mocno pozmieniało ... trzeba sporo zapłacić aby móc wypłacić ... mocne ryzyko bo to chyba było 100$, trzeba byłoby mocniej pogrzebać, może jeszcze płacą Wink
to sprobuje chyba wystarczy 1dolar zaplacic zeby moc wyplacic Smile szukalem w google ale nie widze watkow z tego roku zwiazanych z tym serwisem


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - 9Jarek9 - 25-02-2015 19:32

(24-02-2015 22:20)jorket napisał(a):  
(24-02-2015 22:14)patryk006 napisał(a):  tam się mocno pozmieniało ... trzeba sporo zapłacić aby móc wypłacić ... mocne ryzyko bo to chyba było 100$, trzeba byłoby mocniej pogrzebać, może jeszcze płacą Wink
to sprobuje chyba wystarczy 1dolar zaplacic zeby moc wyplacic Smile szukalem w google ale nie widze watkow z tego roku zwiazanych z tym serwisem
To coś słabo szukasz, ja znalazłem w 5 sekund:
http://zarabiam.com/Temat-GoldenChase-zarabiaj-dolary-grajac-w-gre-90129
#edit
Nie doczytałem do końca. Jak chcesz znaleźć jakiś aktualny temat z postami z rego roku to będzie ciężko. Zazwyczaj tak jest, że w tematach dotyczących zescamionych stron mało kto się wypowiada.

I nie wpłacaj tutaj żadnej kasy, bo to nie ma sensu. Tego 1$ możesz wykorzystać w lepszy sposób.


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - patryk006 - 26-02-2015 12:13

To prawda że też bym nie ryzykował, ale na moje oko może trochę się zescamił ale zmienił zasady z tego co widzę:

maksymalnie można wypłacić x2 tego co wpłaciłeś
1 wypłata to max 10$
dziennie możesz wypłacić 1.5% wpłaty

może dlatego wszyscy stwierdzili że się zescamił ? może teraz płaci ? oczywiście nie mówię idź wpłacaj i się przekonaj ... ale warto było by się dowiedzieć od kogoś kto i tak ma tam $$ jak to wygląda Wink, ale ciężko znaleźć jakieś informacje z 2015 :/


RE: GOLDEN CHASE - czy wyplaca ?? - jorket - 26-02-2015 17:33

(26-02-2015 12:13)patryk006 napisał(a):  To prawda że też bym nie ryzykował, ale na moje oko może trochę się zescamił ale zmienił zasady z tego co widzę:

maksymalnie można wypłacić x2 tego co wpłaciłeś
1 wypłata to max 10$
dziennie możesz wypłacić 1.5% wpłaty

może dlatego wszyscy stwierdzili że się zescamił ? może teraz płaci ? oczywiście nie mówię idź wpłacaj i się przekonaj ... ale warto było by się dowiedzieć od kogoś kto i tak ma tam $$ jak to wygląda Wink, ale ciężko znaleźć jakieś informacje z 2015 :/

a jak nic nie wplace oprocz tego 1 dolara to nie bede mogl wyplacic uzbierane goldy ?? porazka chyba jakas bo mam konto i na nim 200dolcow w przeliczeniu i nie wiem jak wyplacic w order payment pisze ze limit dzienny zostal osiagniety nie widze zadnego przycisku do wyplaty ? jest jakis bot na forum sciagnalem go ale on chyba sluzy do wyciagania danych i kradziezy kasy nie ??