Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodanie karty PrePaid - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Dodanie karty PrePaid - problem (/Temat-Dodanie-karty-PrePaid-problem-109283)



Dodanie karty PrePaid - problem - Mercz - 24-02-2015 18:11

Witam, mam problem z dodaniem karty internetowej PrePaid BZWBK - wiem, ze jest inny temat, ze trzeba przelac pieniadze na karte, aby byla aktywowana. JEdnak, gdy chce przelac 4zl na nia, wyskakuje mi komunikat
"Transakcję anulowano ponieważ konto ma ograniczenie na 24 lut 2015.


Wypłata środków na rachunek bankowy nie powiodła się, ponieważ wystąpił problem techniczny. Pieniądze zostały zwrócone na Twoje konto PayPal."

Wie ktos, o co moze chodzic? i tak ciagle i ciagle. Nie moge przelac nic na nia, tym samym nie moge aktywowac jej... Probowalem rowniez wczoraj przelac i to samo. Tylko, ze data "23 lut 2015"


RE: Dodanie karty PrePaid - problem - marcel_kk - 25-02-2015 06:17

Ty chcesz zweryfikować konto PayPal za pomocą karty internetowej WBKBZ
czy wypłacić na nią środki z konta PayPal ?


RE: Dodanie karty PrePaid - problem - Mercz - 25-02-2015 07:58

(25-02-2015 06:17)marcel_kk napisał(a):  Ty chcesz zweryfikować konto PayPal za pomocą karty internetowej WBKBZ
czy wypłacić na nią środki z konta PayPal ?

Najpierw chcialem zweryfikowac. Jednak byl komunikat z bledem, ze bank nie akceptuje tego i przeczytalem, ze trzeba cos miec na tej karcie, aby byla aktywowana. Chcialem przelac i wyskoczyl blad z przelewem.


RE: Dodanie karty PrePaid - problem - mamrocik - 25-02-2015 09:22

Idziesz sobie do banku lub na pocztę i przelewasz z 10 zł. Następnie kupujesz batonika płacąc kartą, gdy wszystko się uda wtedy spróbuj.


RE: Dodanie karty PrePaid - problem - marcel_kk - 25-02-2015 11:07

@[Mercz] Weryfikacja konta PayPal polega na:
1. dodaniu rachunku bankowego, wtedy PayPal wysyła 2 przelewy ( 5-15 gr) na dodany przez Ciebie numer, po 2-3 dniach roboczych kiedy przelewy dojdą, wpisujesz te kwoty w odpowiednie pola cieszysz się zweryfikowanym kontem.
lub
2. dodaniu do konta PayPal karty kredytowej, wtedy po podaniu numeru karty Paypal obciąża konto karty kredytowej kwotą ( dokładnie nie pamiętam 9-11 zł) pobiera z niej tą kwotę, a po 2 dniach zwraca. Także w tym przypadku cieszysz się zweryfikowanym kontem.

Należy rozróżniać co to jest karta preipad, karta internetowa i karta kredytowa /debetowa i czym każda się róźni.
W Twoim przypadku jak podałeś zamiast karty Kredytowej kartę Internetową to PayPal
nie ma możliwości pobrania z tej karty kwoty, stąd te komunikaty.


RE: Dodanie karty PrePaid - problem - aero2 - 25-02-2015 11:25

Udało mi się dodać tą kartę do PayPal tylko żeby ją powiązać musi być na niej 6,50 zł które zostanie zabrane i za kilka dni zwrócą.


RE: Dodanie karty PrePaid - problem - Mercz - 25-02-2015 19:14

O! Udało się, konto miał ograniczenia, wystarczylo przeslac dowod tozsamosci. Tongue

Dzieki za pomoc! Wink
@[marcel_kk] w tym wypadku na karte internetowa musialem przelac te 7zl i zdjac ograniczenia konta PP, ale te infromacje na pewno mi sie jeszcze przydadza! Wink
Ty to jestes wspanialym uzytkownikiem tego forum! Tongue


Dodanie karty PrePaid - problem - Roben - 25-02-2015 22:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.