Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? (/Temat-Wielka-grupa-na-FB-jak-to-wykorzystac-109281)



Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - Dean Ambrose - 24-02-2015 17:41

Cześć! Od jakichś 2 tygodni zarabiam na leadmore, ale jeszcze się nie wziąłem za FB. Teraz chcę. Od ponad dwóch lat mam tam realną grupę, która ma prawie 150tyś użytkowników. Są to użytkownicy, którzy tylko i wyłącznie sami chcieli dołączyć do grupy - nie byli dodawany w żaden sztuczny sposób. Na obecną chwilę aktywność grupy jest ogromna, bo dziennie jest około 200 postów. Grupa jest bez spamu, mam 10 administratorów, którzy o nią dbają. Każdy post musi zostać zatwierdzony.

Jak to mogę wykorzystać pod suby? Da radę jakoś dotrzeć do wszystkich osób z grupy jednocześnie? Grupa jest jednotematyczna, i mam na nią genialną niszę, ale nie wiem jak dotrzeć do tych ludzi. Nie mogę podwiesić postu, bo mało kogo to obchodzi co tam wisi.


RE: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - JustinBieber - 24-02-2015 18:17

Dodaj do grupy swoje fake konto i działaj


RE: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - K.O.M.B.E.K - 24-02-2015 18:27

To Polska grupa?


RE: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - paoz - 24-02-2015 18:46

takie zaplecze! tak jak wyzej, zalezy czy grupa Polska czy w innym jezyku Tongue

(24-02-2015 18:17)JustinBieber napisał(a):  Dodaj do grupy swoje fake konto i działaj

To nie przejdzie bo przeciez napisal, ze kazdy post musi byc zatwierdzony.


RE: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - Klin - 24-02-2015 18:56

Tematyka grupy ?

Up przejdzie, sam zaakceptuje post


RE: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - Dean Ambrose - 24-02-2015 20:13

Ale post trafi do niewielkiej ilości osób, szczególnie jak ktoś zobaczy, że to nie jest post o tematyce grupy.

Grupa oczywiście polska.

Tematyka to handel/sprzedaż/zamiana itp. Takie olx na FB.


Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - Admin - 24-02-2015 22:06

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - edikiu - 24-02-2015 23:06

lepiej zabierz się za afiliacje, powinieneś wyjść na tym lepiej od subów. Oczywiście zależy to też od tematyki grupy.


RE: Wielka grupa na FB - jak to wykorzystać? - unforgivable - 24-02-2015 23:09

Sprzedaj Smile