Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponowne opublikowanie fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ponowne opublikowanie fp (/Temat-Ponowne-opublikowanie-fp-109280)



Ponowne opublikowanie fp - donmateo16 - 24-02-2015 17:09

Mam pewien fanpage do którego miałem dodane dwa swoje konta. Jedno konto miało uprawnienia admina, drugie redaktora. Konto admina zostało zablokowane i prowadziłem fp z drugiego konta. Jakiś czas temu fp został wyłączony, a ja nie mam możliwości go ponownie opublikować. Jest szansa, żeby ponownie go opublikować?


RE: Ponowne opublikowanie fp - forumisko - 24-02-2015 17:24

(24-02-2015 17:09)donmateo16 napisał(a):  Mam pewien fanpage do którego miałem dodane dwa swoje konta. Jedno konto miało uprawnienia admina, drugie redaktora. Konto admina zostało zablokowane i prowadziłem fp z drugiego konta. Jakiś czas temu fp został wyłączony, a ja nie mam możliwości go ponownie opublikować. Jest szansa, żeby ponownie go opublikować?

Pisz odwołanie :)Lub jeśli tego nie zrobiłeś masz w ustawieniach coś takiego: http://scr.hu/4i7p/6ytd2


RE: Ponowne opublikowanie fp - donmateo16 - 24-02-2015 18:35

Nie mam w ustawieniach, bo konto z którego mam dostęp do fp posiada uprawnienia redaktora. W jaki sposób napisać odwołanie? Pisałem to dostałem odpowiedź że nie ten dział, a pasującego nie moge znaleźć żeby była możliwość napisania wiadomości. Próbowałem kilka razy przez Zgłoś problem, ale zero odpowiedzi.


Ponowne opublikowanie fp - Admin - 24-02-2015 22:06

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.