Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości (/Temat-Pendrive-od-Wyzszej-Szkoly-Zarzadzania-i-Bankowosci-10927)

Strony: 1 2


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - blackjoe - 26-07-2010 15:24

Też dzisiaj dostałem tego pena Tongue


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - michal2612 - 01-08-2010 00:55

kurde ja jeszcze nie dostałem Sad


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - kreatywny - 02-08-2010 07:15

muszę cię zmartwić że na kazde złozone zgłoszenie nie wysyłają penów Big Grin


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - Enduro - 06-08-2010 14:28

ja dostałem dziś właśnie nie widziałem go ale siostra mi zadzwoniła i powiedziała że przyszedł

znaczy cytuje powiedziala

"przyszedl do ciebie jakis usb xD" ale juz wiedzialem oco chodzi Big Grin


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - fido511 - 06-08-2010 14:32

ile czekaliście ?


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - kreatywny - 06-08-2010 14:37

nie pamiętam około 4 tygodni


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - Daminn - 06-08-2010 14:40

Łoh ale mają ruchy. to sobie jeszcze poczekam ;]


RE: Pendrive-od Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości - kreatywny - 06-08-2010 14:44

nie koniecznie bo sąsiad dostał już po 2 tygodniach Big Grin zalezy jaki maja nakład i mysle że będa powoli zaprzestawać wysyłania darmowych rzeczy bo zbankrutują ;D