Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pubCPM - Nowy CPM, ponad 60gr za 1000 wejść.!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: pubCPM - Nowy CPM, ponad 60gr za 1000 wejść.!!! (/Temat-pubCPM-Nowy-CPM-ponad-60gr-za-1000-wejsc-109263)



pubCPM - Nowy CPM, ponad 60gr za 1000 wejść.!!! - bartheez - 24-02-2015 12:08

[Obrazek: logo.png]

PubCPM to nowy system reklam CPM oferujący 0.17$ za 1000 wejść.

Wypłaty: Codziennie
Minimum do wypłaty: 10$
Płatności: PayPal
Formaty reklam: 728x90, 300x250






Dowód wypłaty:
[Obrazek: 82111.png]


RE: pubCPM - Nowy CPM, ponad 60gr za 1000 wejść.!!! - nurgiel - 26-02-2015 21:51

Nowy? informacje o tej firmie można znaleźć z stycznia 2014, więc raczej nie trafia to do mojego pojęcia "nowy".

Kolejna sprawa. Czytając opinie na forum, taki oto kwiatek od nich, gdy zaczęły ludziom wywalać masa reklam.
"So, we are running ads from 3rd party networks and this ads was in tests! Now is removed! Don't woory!"

Nie wiem jak się teraz sytuacja ma, ale to coś mówi o nich, jak wciskają jakieś syfy klientom. To trzeba być głupim bądź bezczelnym, by robić sobie "testy" na klientach a nie na grupie jakiś testerów. Jak dla mnie wygląda to na wymówkę.

Przetestuje sobie w nocy na krótki czas, by zobaczyć jak wygląda sytuacja.


RE: pubCPM - Nowy CPM, ponad 60gr za 1000 wejść.!!! - nurgiel - 27-02-2015 05:16

Nawet raczej nie będę miał szansy wypróbować. Strona nie warta uwagi dla mnie.

1. Mordęga przy rejestracji. Będzie coś źle to wszystkie pola resetuje...
2. Rejestracja gotowa. Patrzę status aproved? Nawet nie sprawdzają, co akcpetują?
3. Wklejam kod. Jednak nie zaakcpetowana. Status po prostu kłamie. Fajnie.
4. Dwa rodzaje banerów, lol. 728x90 i 300x250. Fajnie, bo u mnie tylko pasuje skyscraper
5. Z innych for widziałem, że mają reklamy typu download now. Nie wiem, czy takie są wszystkie reklamy.


RE: pubCPM - Nowy CPM, ponad 60gr za 1000 wejść.!!! - bartheez - 27-02-2015 15:29

Rejestracja jest prosta, podstawowe informacje więc nie powinno z tym być żadnych problemów.

Na chwilę obecną nie ma reklam typu download now.
Mimo wszystko zachęcam do przetestowania wielkim plusem są wypłaty każdego dnia, zazwyczaj poniżej 12h czeka się za wypłatą.


pubCPM - Nowy CPM, ponad 60gr za 1000 wejść.!!! - Hybrid1990 - 16-11-2018 20:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.