Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena (/Temat-szukam-darmowego-hosta-lub-hosta-z-opcja-trial-najlepiej-z-subdomena-109236)

Strony: 1 2


szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - bec2 - 23-02-2015 20:02

jak w temacie szukam czegos takiego jak np. jest na hekko.pl 14 dni trialu+subdomena, nie zalezy mi parametrach, aby bylo za darmo i latwo przyjemnie sie wrzucalo Idea
testowalem cba.pl, friko.pl, prv.pl i hostinger.pl jakies problemy sa z wrzuceniem strony przez ftp.


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - 4funsecond - 23-02-2015 20:04

Korzystałem z prv i nie ma żadnych problemów. Opisz dokładniej swój problem tu lub napisz mi na gg Smile


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - bec2 - 23-02-2015 20:13

znaczy akurat prv.pl mi dziala, tylko nie wysylaja sie pewne dane w miejsce gdzie sie powinny wysylac jak ktos cos wpisze


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - Mailowiec - 23-02-2015 20:18

Zobacz ct8.pl


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - bec2 - 23-02-2015 20:47

(23-02-2015 20:18)Mailowiec napisał(a):  Zobacz ct8.pl

Nowe konto
Rejestracja nowych kont jest obecnie wstrzymana. Przepraszamy za utrudnienia.


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - linoskoczek - 23-02-2015 20:49

(23-02-2015 20:13)bec2 napisał(a):  znaczy akurat prv.pl mi dziala, tylko nie wysylaja sie pewne dane w miejsce gdzie sie powinny wysylac jak ktos cos wpisze

Daj kod przesyłania i kod odbierania. Prawdopodobnie to w nim jest błąd, a nie w hostingu.


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - Rappa2 - 23-02-2015 20:52

000webhost.com


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - bec2 - 23-02-2015 20:53

(23-02-2015 20:49)linoskoczek napisał(a):  
(23-02-2015 20:13)bec2 napisał(a):  znaczy akurat prv.pl mi dziala, tylko nie wysylaja sie pewne dane w miejsce gdzie sie powinny wysylac jak ktos cos wpisze

Daj kod przesyłania i kod odbierania. Prawdopodobnie to w nim jest błąd, a nie w hostingu.

mozesz jakos jasniej? Tongue malo ogarniam, na innych hostingach/domenach wszystko chodzi jak nalezy


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - linoskoczek - 23-02-2015 22:25

Chodziło mi o kod, który ma wykonać się na stronie, ale jeśli działa na innych hostingach, to raczej nie pomogę. Jeśli masz możliwość, to możesz spróbować zmienić wersję PHP w panelu.


RE: szukam darmowego hosta lub hosta z opcja trial, najlepiej z subdomena - edikiu - 23-02-2015 23:54

co do subdomeny, lepiej było by ci wsiąść darmową domene z az.pl albo home.pl