Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skibos-OSZUST! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Skibos-OSZUST! (/Temat-Skibos-OSZUST-109217)



Skibos-OSZUST! - Branzolek - 23-02-2015 16:59

Witam
2 dni temu bodajże wystawiłem temat w dziale kupie, że kupię apkę na fb.
Odezwał się gość o numerze gg: 53045743 Podający się za Czaplinka z forum, no więc napisałem PW do czaplinka z kodem który miał mi podesłac na gg Smile Gość wymigiwał się tym nie ma dostępu do danych za zarabiam i będzie wieczorem facepalm Czaplinek odpisał mi i powiedział że nie ma pojęcia o co chodzi, po jego sygnaturze już wyczaiłem że to fake bo ma wyraźnie napisane że nie prowadzi interesów przez gg. Gość chciał za apkę 60 PLN co już bardziej wydawało się podejrzane, i szybko szybko pisał że została mu WŁAŚNIE ostatnia sztuka! Mistrz marketingu Lol Urwał się kontakt bo chyba zauważył że na głupka nie trafił. ShyShyShyShyShyShy APEL DO WSZYSTKICH:
NIGDY NIE RÓBCIE INTERESÓW Z OSOBAMI PONIŻEJ PÓL ROKU STAŻU NA FORUM! I NIE PRZEZ GG A FORUM! ShyShyShyShyShyShy Uwaga na tego frajerzyne, podszywanie się jest karalne i ja już wiem gdzie to odpowiednio zgłosić więc długo nie poszaleje Smile Stuk puk i ziomek leci na zbity pysk a wiem że to nie pierwszy jego wybryk Smile
Tymczasem @[Czaplinek] potwierdź wersję ; )


RE: Skibos-OSZUST! - Czaplinek - 23-02-2015 19:23

Witam.

Potwierdzam to co pisze Branzolek, dziś odczytałem PW abym wysłał jakiś kod Smile tylko ze nie wiedziałem o co chodzi.
Dzieciak ma zajawkę podszywając się podemnie ale już nie długo, jutro doradzę się szwagra policjanta co najlepiej w tej sulfatacji zrobić aby udupić dzieciaka za podszywanie.


RE: Skibos-OSZUST! - Branzolek - 23-02-2015 19:26

To sprawa wyjaśniona Smile


RE: Skibos-OSZUST! - Slight - 23-02-2015 23:01

(23-02-2015 19:23)Czaplinek napisał(a):  Witam.

Potwierdzam to co pisze Branzolek, dziś odczytałem PW abym wysłał jakiś kod Smile tylko ze nie wiedziałem o co chodzi.
Dzieciak ma zajawkę podszywając się podemnie ale już nie długo, jutro doradzę się szwagra policjanta co najlepiej w tej sulfatacji zrobić aby udupić dzieciaka za podszywanie.

Coś uwzięli się na Ciebie, Czaplinek. Big Grin


RE: Skibos-OSZUST! - Mercz - 23-02-2015 23:15

Dla niektórych oszustwo to nowa forma zarobku facepalm Lol


RE: Skibos-OSZUST! - Czaplinek - 24-02-2015 08:23

Slight podszywa się jedna i ta sama osoba która urzędowała na forum pod nickiem kwowadis.