Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż stron :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Sprzedaż stron :) (/Temat-Sprzedaz-stron-109216)



Sprzedaż stron :) - Ripos - 23-02-2015 16:52

Hej, mam pytanie powiedzmy, że stworzę stronę(a raczej szablon) która się komuś spodoba. Tutaj pojawia się pytanie, w jaki sposób mogę legalnie ją sprzedać? Chodzi mi o to aby nikt nie mógł korzystać z niej w sensie dalszej sprzedaży.


RE: Sprzedaż stron :) - Kart - 25-02-2015 13:56

(23-02-2015 16:52)Ripos napisał(a):  Tutaj pojawia się pytanie, w jaki sposób mogę legalnie ją sprzedać?

Założyć firmę.


RE: Sprzedaż stron :) - mamrocik - 25-02-2015 15:51

Myślę, że kilka stron bez problemu możesz sprzedać, przecież nie weźmiesz za nie tysiące zł Undecided : allegro , albo face to face Jerk2 .


RE: Sprzedaż stron :) - rachman - 09-03-2015 01:45

działalność gospodarcza. nie zabezpieczysz się przed dalszą odsprzedażą. możesz to najwyżej ścigać jak takie coś się stanie. w umowach sprzedaży paragraf pisz że zakaz odsprzedaży ale wiadomo że to tylko papier a jak ktoś chce to i tak sprzeda