Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] (/Temat-Konta-FB-stazowe-znajomi-i-grupy-HIT-109207)

Strony: 1 2


Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - rekki - 23-02-2015 14:52

1.Nazwa przedmiotu : Kilka kont 15-miesięcznych
2.Opis przedmiotu : Opis niżej
3.Zdjęcia : Profilowe, w tle
4.Kontakt : PW, niżej
5.Cena : Niżej
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP, bank, ew. skrill

Mam do sprzedania konta kont założonych w 2013 roku. Każde z nich posiada kilkuset znajomych (na życzenie dodam więcej) oraz dodane do ok. 500 grup (na życzenie dodam do prawie 1k grup!).

Cennik kont:

5 kont - 85zł
4 konta - 70zł
3 konta - 55zł
2 konta - 40zł
1 konto - 20zł

Mam więcej takich kont. Przy większej ilości (5+) cena za konto to 15zł!


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - Geesiek - 23-02-2015 23:01

Mam pieniądze na kupno jednego konta, dostanę dokładną ilość znajomych itd.?


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - rekki - 24-02-2015 00:09

Nie dostaniesz.


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - Geesiek - 24-02-2015 00:22

Gdzie pisałem cos o kontach stazowych, po prostu ostrzegam innych.


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - rekki - 24-02-2015 00:35

A czy to jest miejsce do wyrażania swoich opinii na temat sprzedającego? Masz od tego odpowiedni dział. Znajomość regulaminu się kłania Wink


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - Geesiek - 24-02-2015 00:44

Powinienem dostać medal za ochronę innych użytkowników. Tak jakbyś szedł za zabojca i ostrzegal innych, żeby uciekli.


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - rekki - 24-02-2015 00:46

Najpierw naucz się podstaw korzystania z kont na FB, a dopiero później zacznij się żalić, że dostałeś trefny towar.


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - rekki - 24-02-2015 01:01

Cytat:Powinienem dostać medal za ochronę innych użytkowników. Tak jakbyś szedł za zabojca i ostrzegal innych, żeby uciekli.

A co ta wiadomość ma wspólnego ze sprzedażą kont? Klient pisze w moim temacie, więc mu odpowiadam. Post zainteresowanego był nie na temat, więc i taka jest odpowiedź.

Cytat:Czy to jest temat o moich kontach czy próbujesz sprzedać swoje. Proszę nie pisz w swoim temacie nt. innych rzeczy, od tego są inne dzialy! Zaraz będę zmuszony zgłosić twój post jako nieprzestrzegający regulaminu!

Kolejny post, który tylko zaśmieca mój temat. Zajmij się dzieciaku czymś innym, a nie nabijaniem bezsensownych postów w moich tematach.


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - Geesiek - 24-02-2015 08:54

Przepraszam za spam. Dostanę dokładną ilość znajomych jednego z kont? Mam zamiar je kupić.


RE: Konta FB stażowe + znajomi i grupy [HIT] - michal1498 - 25-02-2015 14:46

Poproszę 3 konta Smile