Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? (/Temat-Moj-synek-chce-chodzic-pomozecie-Julkowi-109199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - kayvaah - 21-02-2017 11:00

Poszedł przelew Wink

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej walce Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 03-03-2017 20:16

Witam po małej przerwie,

po pierwsze: udało się uruchomić zbiórkę na pierwszą operację Julka na SiePomaga

https://www.siepomaga.pl/julian-kopec

po drugie: jesteśmy po kolejnej wizycie u dr Shadiego (lekarza prowadzacego Julka) i mamy pozytywne wiadomości:
- lekarz stwierdził, że główka kości udowej wykształciła się na tyle dobrze, że niebawem można będzie przeprowadzić operację biodra i kolana
- lekarz zmienił tez stopień schorzenia z drugiego na pierwszy - co oznacza, że operacja może okazać się mniej skomplikowana niż wczesniej zakładano

Operacja przewidziana jest już na jesień tego roku - wszystko będziemy robić w Poznaniu w Szpitalu im. Degi. Mamy nadzieję, że wszystko będzie OK.

Zapraszam na FB i bloga, gdzie można zobaczyć nowe zdjęcia i aktualności z życia całej gromadki.

Dzięki wszystkim, którzy nas wspomagają. Schorzenie Julka nie jest już naszym przekleństwem. Po prostu tak jest i już. Dla nas Julek to najbardziej w świecie normalny gościu. Wierzymy, że za kilka lat będzie biegał jak inni chłopcy i po schorzeniu pozostanie tylko wspomnienie.

Trzymajcie się Wszyscy serdecznie. Dzięki


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 03-03-2017 21:15

@[8gruzin8] Jak miło cię tutaj widzieć!
Poszło małe wsparcie, ale jako że zbiórka się na "się pomaga" zaczyna to poleci od mojej osoby jeszcze nie raz !
Życzę by operacja była już nie długo tylko wspomnieniem a Syn rozrabiał z kolegami


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 07-05-2017 18:19

Zbiórka powoli dobiega końca a jeszcze trochę pozostało do zebrania.
Społeczność ZC pokażmy siłę i pomóżmy dzieciakowi Naszego forumowego kolegi.
DO DZIEŁA ! Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - MrocznyKILL - 07-05-2017 19:00

No i przyszedł na to czas że zgadzam się z mikussem w 100%.

(07-05-2017 18:19)mikuss napisał(a):  Zbiórka powoli dobiega końca a jeszcze trochę pozostało do zebrania.
Społeczność ZC pokażmy siłę i pomóżmy dzieciakowi Naszego forumowego kolegi.
DO DZIEŁA ! Smile



RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - radmatuszewski - 07-05-2017 19:20

Wysłałem SMS-a, dziś więcej nie mogę, ale myślę, że po weekendzie coś się uda. Powodzenia Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Krissu - 07-05-2017 19:42

Ode mnie też cegiełka poszła. Dużo zdrowia! Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 07-05-2017 22:09

Na pewno gruzin jak zaglądnie na forum to podziękuje, ale tyle Nas jest na forum, że każdy swoją cegiełkę dołoży i do 3 czerwca zbierzemy co brakuje Big Grin
A 79% potrzebnej kwoty to dużo jeszcze brakujeSad


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 08-05-2017 16:34

Witam Wszystkich,

ale się dzieje w temacie - mega pozytywnie.

Mikuss - nie znamy się, a robisz tyle pozytywnego w sprawie mojego syna, że wzbudzasz mój podziw swą postawą. Mało jest takich ludzi - wielkie dzięki za wszystkie Twoje działania. Dzięki Tobie jest taka aktywność z forum.

Dzięki Wszystkim, którzy wsparli akcje i lajkowali.
Julek przybija Wam wszystkim wirtualną pionę Smile

JESTEŚCIE SUPER !!!


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 08-05-2017 16:51

(08-05-2017 16:34)8gruzin8 napisał(a):  Witam Wszystkich,

ale się dzieje w temacie - mega pozytywnie.

Mikuss - nie znamy się, a robisz tyle pozytywnego w sprawie mojego syna, że wzbudzasz mój podziw swą postawą. Mało jest takich ludzi - wielkie dzięki za wszystkie Twoje działania. Dzięki Tobie jest taka aktywność z forum.

Dzięki Wszystkim, którzy wsparli akcje i lajkowali.
Julek przybija Wam wszystkim wirtualną pionę Smile

JESTEŚCIE SUPER !!!
@[8gruzin8]
Nie ma za co brachu Smile W grupie siła która może i góry przenosić Smile
Trzeba sobie pomagać w potrzebie a jak by nie było tworzymy tutaj jakąś społeczność i "rodzinę".

Julek jak już będzie w pełni zdrowy niech gole koncertowo strzela, tata film nagra i zamieści na forum to będzie wielka przyjemność, że ktoś z Nas w tym wszystkim mógł pomóc Smile