Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? (/Temat-Moj-synek-chce-chodzic-pomozecie-Julkowi-109199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - marketing - 13-09-2016 23:36

Poszło :-)

Wszystkiego dobrego!


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Captain - 25-09-2016 15:21

Podbijam temat aby więcej osób zobaczyło. Udanej zbiórki Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 25-09-2016 15:28

(13-09-2016 22:10)8gruzin8 napisał(a):  Forum jest super - wcale nie wróciłem - jestem cały czas - ostatnio bardziej jako czytelnik niż piszący posty, ale teraz to zmienie.

Jeśli chodzi o SiePomaga to dzięki za kopa w d... - złożyłem wniosek i czekam na przyjęcie. Dam znać jak wszystko będzie aktywne.

@[8gruzin8] Jeśli ruszy tylko sprawa z się pomaga to daj znać, jakoś przez kilka lat i przekazywanych tam pieniążków które trafiły na cele i do osób dla których prowadzone są kwesty są mi "bliskie" i mam do nich zaufanie Smile
Nie neguję broń Boże fundacji o której piszesz ale po prostu ich nie znam, nikt ze znajomych czy znajomych znajomych nie korzystał z ich pomocy więc nie znając opinii o kimś z x źródeł to podchodzę ostrożnie ale to w cale nie znaczy, że się mylę w swojej ocenie czy podejściu.

Fajnie, że wracasz do aktywności na forum Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - plem - 21-10-2016 10:29

W miare moich możliwości wysłałem.
Dużo zdrowia !
ps. Mam córkę w wieku Julka Wink


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 31-10-2016 14:51

@[8gruzin8] Co tam u Was słychać ???
Jak synek ? Coś w temacie się pomaga ruszyło ? Bo z miłą chęcią bym coś do się pomagowej puszeczki "wrzucił" dla Julka Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 01-11-2016 22:35

Życie Smile
Julas ma juz prawie 2 latka i zaczyna z siostrą nieźle rozrabiać. Nieustanny twister.

Ogólnie jest O.K. - nie chorują, więc spoko.

Dzięki Mikuss za zainteresowanie. Jeśli chodzi o wpłaty to można je dokonywac na konto fundacji z pierwszego postu w temacie. Ruszamy powoli z akcją 1% - muszę wydrukować ulotki i nakręcić lepiej FB. Będę wdzięczny za przekazywanie danych do oddawania 1% po znajomych i rodzinie - z jednego procenta mamy tak naprawdę nazbierane większość środków.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 01-11-2016 22:43

No to super że wszystko jest na dobrej drodze i mały rośnie i rozwija się Smile
Szkoda, że nic nie rusza z się pomaga, jak już tutaj pisałem nie znam tej fundacji a znam się pomaga i do tej fundacji nie mam oporu z wpłatą także poczekam aż coś ruszy


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 03-11-2016 21:16

Jeśli chodzi o fundację w której jesteśmy Zdążyć z Pomocą - to nie mamy z nią najmniejszych problemów. Wszystkie wpłaty są do naszego wglądu. Myślę, że nikogo nie robią w konia. Do tej pory wystawiliśmy już kilka faktur za rehabilitację i badania i nie było najmniejszych problemów ze zwrotem pieniędzy. Mogę polecić.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 03-11-2016 21:35

(03-11-2016 21:16)8gruzin8 napisał(a):  Jeśli chodzi o fundację w której jesteśmy Zdążyć z Pomocą - to nie mamy z nią najmniejszych problemów. Wszystkie wpłaty są do naszego wglądu. Myślę, że nikogo nie robią w konia. Do tej pory wystawiliśmy już kilka faktur za rehabilitację i badania i nie było najmniejszych problemów ze zwrotem pieniędzy. Mogę polecić.

Możliwe że są okej, nie neguję tego Smile
Po prostu ich nie znam, nikt ze znajomych którzy korzystali/korzystają z pomocy fundacji korzystają właśnie z " się pomaga" dlatego bez problemu wspomagam wpłacając do nich by pomóc, jak również polecam Tobie korzystanie z ich pomocy.
Wszędzie nawet na Fb można znaleźć wpisy z postem pomocy i zbiórką w puszcze się pomaga, fundacji z której korzystasz nigdy nawet nigdzie u nikogo nie widziałem by opisywał żeby komuś pomóc, u Cb 1 raz widzę tą fundację


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 03-11-2016 22:19

No to Ci tylko powiem, że jest to największa fundacja pożytku publicznego i zbiera najwięcej środków z 1% podatku ze wszystkich fundacji w kraju.
Więcej niż Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Wybralismy ją po wielu rozmowach z ludzmi, którzy mają dzieci w podobnej sytuacji jak nasz syn - schorzenie kostne, nie wymagające natychmiastowego działania, ale wieloetapowego. Zależało nam na tym, aby była możliwość sprawdzenia kto wpłaca i aby nie było zbyt dużo papierologii.
Sie Pomaga to metoda zbiórki polegająca na zebraniu jak największej ilości pieniedzy w możliwie najkrótszym czasie - dla chorych wymagających natychmiastowego działania.