Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? (/Temat-Moj-synek-chce-chodzic-pomozecie-Julkowi-109199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - nitram - 24-10-2015 12:32

byłem na tym profilu i jakoś tam właśnie mało info jest albo źle szukam


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 24-10-2015 12:33

(24-10-2015 12:32)nitram napisał(a):  byłem na tym profilu i jakoś tam właśnie mało info jest albo źle szukam

a ja dawno nie zaglądałem, ale zawsze coś tam było umieszczone
nic to Gruzin najlepiej odpowie na tą kwestię


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - trybulski - 24-10-2015 15:54

ile pieniędzy potrzeba na operację? i kiedy Julek wyzdrowieje?

błagam Was: nie piszcie "biedny" - Julek nie jest biedny, on jest chory


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 03-11-2015 22:46

(24-10-2015 11:54)nitram napisał(a):  Odświeżam temat, bo dopiero teraz przypadkiem na niego trafiłem, jak tam mały się czuje jakieś nowe informacje ?
Skrill wchodzi w grę na pomoc czy już pomoc nie jest potrzebna?
Hej Nitram,
mały czuje się świetnie, od kilku tygodni ma swój pierwszy bucik z podbitką (kilka cm) i zaczyna chodzić przy ścianach.
Jeśli chodzi o pomoc to w tej chwili zebraliśmy z 1% podatku kwotę wystarczającą na ok 2/3 wartości pierwszej operacji. To jest ok. 20 TPLN - dla nas ta kwota była ogromnym zaskoczeniem, bo działaliśmy sami z ulotkami. Teściu rozliczał ludzi za darmo w zamian za możliwość wypełnienia rubryki w PIT danymi z fundacji Julka. Rodzina i znajomi dali czadu i reklamowali Julka ja się dało.
Ta pierwsza operacja będzie za ok. rok (półtorej), zależnie od rozwoju nóżki - o terminie zdecyduje dokładnie nasz lekarz dr. Shadi. Potem Julek będzie przechodził jeszcze kilka operacji aż do 15 roku życia, więc na całość leczenia potrzeba jeszcze dużo pieniążków. W tej chwili najwięcej idzie na rehabilitacje i wizyty lekarskie (ok. 1000-1500 zł miesięcznie).
Jeśli chodzi o skrill to jest taka możliwość, ale to będzie wpłata bezpośrednia z ominięciem fundacji.
Dane do Skrill: [email protected]

Pozdrawiam w imieniu Julka


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 18-01-2016 14:32

Witam Wszystkich po małej przerwie,

Chcę się Wam pochwalić, Julek puścił się ścian i zaczął chodzić, potrafi już przejść bez pomocy cały pokój. Zamówiliśmy mu nowe buciki i czekamy na podbicie (6 cm). Bucik w którym aktualnie śmiga robi się za mały i widać, że znowu nieco zwiększyła się różnica długości. Obecnie bucik ma 5 cm podbitkę i przy chodzeniu widać, że bioderko mu trochę opada.
Bardzo się cieszymy, bo długo czekaliśmy i zastanawialiśmy się jak będą wyglądać te jego pierwsze kroki - no i czy w ogóle będą. Julian też jest bardzo z faktu chodzenia zadowolony, śmieje się za każdym razem, gdy rusza w trasę Smile

Chciałbym Was poinformować, iż przygotowaliśmy nowe ulotki z aktualnymi zdjęciami - zbieramy dalej 1% podatku. Pierwsza operacja najprawdopodobniej już za rok. Zdecydowaliśmy się na leczenie w Polsce, które jest dużo tańsze niż to w Stanach, w tej chwili mamy już uzbieraną mniej więcej 1/2 kwoty potrzebnej do pierwszego zabiegu. Jest ok.

Bardzo Was serdecznie proszę o przekazanie 1% podatku z rocznego rozliczenia na leczenie mojego synka. Proszę też o przekazanie informacji z danymi Julka znajomym, aby oni tez mogli przekazać 1%. To nic nas nie kosztuje - jedynie czas poświęcony na uzupełnienie rubryki. W tamtym roku daliście czadu liczę na Was i w tym.

Dane Julka do przekazania znajomym:
Numer KRS: 0000037904, cel szczegółowy 1%: 26344 Kopeć Julian.

Ulotka:
[Obrazek: 1_dla_Julka_p.jpg]

[Obrazek: 1_dla_Julka_t.jpg]

Oczywiście pomożecie również lajkując FB:
http://www.facebook.com/JulianChceChodzic
oraz odwiedzając bloga:
http://juliankopec.blogspot.com/

Dzięki wielkieSmile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 03-03-2016 22:00

Hejka Wszystkim,
chciałbym tylko przypomnieć, że rozpoczął się czas rozliczeń podatkowych.
Jeśli możecie to wpisujcie w PITach w rubryce z 1% dane mojego synka Julcia.
Pod tym linkiem znajdziecie dokładny opis w jaki sposób wypełnić rubryki:
http://dzieciom.pl/chce-pomoc/przekaz-nam-1-procent

Z góry wielkie dzięki dla Was
Rodzice Julka


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 31-08-2016 13:04

@[8gruzin8] Jak tam sytuacja w postępach leczenia Syna ?
Na forum od dawna nic nie informujesz, a myślę że nie tylko ja jestem ciekawy co u Was a szczególnie Julka słychać ??
Na blogu też ostatni wpis w czerwcu


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 12-09-2016 21:47

@[mikuss] dzięki za pamięć i zainteresowanie tematem. Rzeczywiście dawno nic nie pisałem na forum. Najwięcej dzieje się na fejsie i tam są częste aktualizacje - zapraszam do polubienia:
https://www.facebook.com/JulianChceChodzic
Julek daje radę Smile Czekamy na operację - jeszcze około roku. Nie ma dokładnie wyznaczonej daty, jedynie przybliżony termin. Jesteśmy pod stałą obserwacją u doskonałego w tego rodzaju przypadłościach Dr. Shadiego. On zdecyduje, kiedy dokładnie Julek będzie gotowy. Będzie trochę stresowo, bo Gościu jest jeszcze taki mały a już będzie musiał mieć narkoze - wolę o tym nie myśleć Sad
Aktualnie dostał nowe adidasy z turbo podeszwą 7cm Smile Jak kopie piłkę tym butem to nawet Boruc nie miałby szans, taka petarda Smile
Niestety z każdym centymetrem różnicy chodzenie jest coraz bardziej niestabilne i niebezpieczne dla kostki. Jest trochę wywrotek, ale dzieciak w takim wieku jest nie do powstrzymania - chce sam chodzić i koniec. Jest OK.
Razem z siostrą bliźniaczką Ninką są mega zabawni i w chacie cały czas twister.
Wakacje się skończyły, więc będzie troszkę więcej czasu na pisanie postów. Zapraszam jeszcze raz na FB - można zobaczyć zdjęcia z wakacji i najnowsze informacje.

Dzięki


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 12-09-2016 21:59

Cieszą mnie te dobre wieści Smile
Fajnie, że powróciłeś na forum, liczymy na częstsze wpisy i informacjeSmile
Na się pomaga dalej zbiórka trwa ?


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 13-09-2016 22:10

Forum jest super - wcale nie wróciłem - jestem cały czas - ostatnio bardziej jako czytelnik niż piszący posty, ale teraz to zmienie.
Kaskę potrzebną na operację Julasa zbieramy głównie przez Fundację Zdążyć z Pomocą, gdzie można oddawać 1% podatku i dokonywać indywidualnych wpłat.
Jeśli chodzi o SiePomaga to dzięki za kopa w d... - złożyłem wniosek i czekam na przyjęcie. Dam znać jak wszystko będzie aktywne.