Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? (/Temat-Moj-synek-chce-chodzic-pomozecie-Julkowi-109199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 24-04-2015 10:36

Witam Wszystkich,

zachęcam Wszystkich do polubienia strony mojego synka - niech będzie trochę bardziej sławny Smile
Wchodzcie na FB i lajkujcie jego stronę - będę wdzięczny

http://www.facebook.com/JulianChceChodzic


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - szykiryki - 29-04-2015 15:49

Strona zalajkowana
(ps. jedzenie marchewki idzie bardzo sprawnie Wink)
i 1% oddany (wprawdzie dopiero 2 dni temu, ale parę zlotych dla Julka wpadnie).


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Demon210 - 29-04-2015 18:57

Również podarowałem swój 1% . [Obrazek: 0winked.gif]
Jak najwięcej spełnienia marzeń życzę. Wink


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 18-05-2015 07:01

Dla wszystkich zainteresowanych przesyłam bardzo dobrą dla nas wiadomość. Wreszcie w Polsce przeprowadzono z powodzeniem operację rekonstrukcji biodra i operację kolana (operacje najbardziej skomplikowane, przygotowujące nogę do wydłużania kości).

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,17926200,Lekarze_z_Poznania_wydluzaja_kosci_choremu_dziecku_.html?piano_​t=1

Do tej pory robiono to jedynie na Florydzie u dr. Paleya.

W Polsce rodzi się coraz więcej dzieci z wadami kończyn. Dopiero teraz gdy dotknęło nas to bezpośrednio i mamy kontakt z innymi rodzinami z podobnymi przypadkami wiemy jak duża jest to liczba. Smutne jest to, że nie nagłaśniano takich spraw wcześniej tylko załatwiało się sprawę protezami lub amputacjami. Na szczęście od kilku lat sprawa diametralnie się zmienia. Trzeba nagłaśniać takie przypadki i to, że jest szansa na wyleczenie, aby jak najwięcej ludzi miało tego świadomość.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 01-06-2015 11:49

Witajcie,

wczoraj w Dzień Dobry TVN był wywiad z lekarzem, który leczy Julka dr. Shadim i jego kolegami ortopedami. Opowiadali o operacji, która czeka też Julka. Polecam zobaczyć i przekazać znajomym. już niedługo całość leczenia będzie można przeprowadzić w Polsce.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/sukces-polskich-ortopedow-dzieciecych,170118.html

P.S. Tak naprawdę to mamy wielkie szczeście, że mieszkamy pod Poznaniem.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - drynd3k - 13-06-2015 11:01

Posłane, zdrówka życzę Wink


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - amb - 13-06-2015 14:55

Poszło :-)

Wszystkiego dobrego!


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - mikuss - 27-07-2015 08:55

gruzin jak idzie zbieranie pieniążków na ?
pamiętam jak zbierano pieniążki dla Julki Piskorskiej która ma tą samą wadę, na facebook organizowano różne aukcje ( może i ty byś wprowadził tą opcję ?
byli również u E. Jaworowicz - caritass włączył się w akcję uruchamiając specjalny dla julki numer sms gdzie zbierano na jej operację


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 27-07-2015 12:50

(27-07-2015 08:55)mikuss napisał(a):  gruzin jak idzie zbieranie pieniążków na ?
pamiętam jak zbierano pieniążki dla Julki Piskorskiej która ma tą samą wadę, na facebook organizowano różne aukcje ( może i ty byś wprowadził tą opcję ?
byli również u E. Jaworowicz - caritass włączył się w akcję uruchamiając specjalny dla julki numer sms gdzie zbierano na jej operację
... na Julka Smile
zbieramy powolutku, ale systematycznie. Odkładamy z własnych co się da. Skupiliśmy się głównie na 1% podatku i działamy pod tym kątem. Bardzo dużo osób zdeklarowało się, że oddali 1% własnie na Julka. Jaka to jest kwota tego jeszcze nie wiemy ponieważ US będzie oddawał te pieniądze dopiero w listopadzie. Z pozostałych wpłat mamy uzbierane już w fundacji kilka tysięcy zł, więc na ortezę i rehabilitacje na najbliższy czas powinno wystarczyć. Pierwsza operacja najprawdopodobniej za 2 lata. Ogólnie teraz jest ostry zapiernicz z trójką dzieciaków na chacie - spania prawie nie ma Smile, ciężko z czasem na wszystkie rzeczy. Dzieciaki są za to słodkie i to rekompensuje wysiłki (mojej biednej żonki głównie - bo ja w robocie tyrkam).
Jest plan założenia stowarzyszenia PFFD (choroba Julka). Na FB organizujemy się wspólnie z innymi rodzicami i jak zbierzemy odpowiednią ilośc ludzi chetnych do działania to to stowarzyszenie otworzymy.
Co da założenie st. PFFD? Może nic, a może bardzo wiele.
Jako stowarzyszenie będziemy się starać, aby jak najwięcej naukowych publikacji medycznych z całego świata było tłumaczone na polski. Będziemy bardziej rozpoznawalni - uświadomimy wielu ludziom, że takie przypadki da się leczyć (do tej pory spotkaliśmy bardzo dużo przypadków, w których wcale nie podejmowano się nawet rozpoczęcia jakiegokolwiek leczenia - nawet lekarze nie byli świadomi tego, że można). Być może wywalczymy kiedyś refundację z NFZ takich operacji - to był by wielki wyczyn.

Inne metody zbierania pieniążków:
jak najbardziej jestem otwarty na propozycje, jesli wszystko może być prowadzone zgodnie z prawem to może i aukcje na fb wprowadzimy.

Julek Was wszystkich pozdrawia.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - geraxon - 21-09-2015 20:02

Cześć, dalej mogę jeszcze wpłacać na fundację?