Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? (/Temat-Moj-synek-chce-chodzic-pomozecie-Julkowi-109199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 26-03-2015 09:09

(26-03-2015 02:43)oldgamer2015 napisał(a):  A ta strona wsparcia pomagaj online lub siepomaga
Wycieczka po Europie rowerem wesprzyj projekt
Aby się dostać do SiePomaga trzeba przejść weryfikację i spełnić ich wszystkie warunki. Ogolnie staramy się teraz aby Julek mógł też być w SiePomaga, ale jest strasznie zawiła procedura papeirologiczna. Wszystko trwa ok. 1 miesiąca do 2 miesięcy i potrzeba dużo więcej zaświadczeń, oświadczeń, petycji, więcej wyników lekarskich itp. itd. a i tak nie ma pewności czy zarząd uzna to wszystko za wystarczające. Mamy wielu znajomych na FB którzy mają dzieci z podobnymi wadami i starają się dostać do SiePomaga już któryś miesiąc z rzędu i niektórzy ciągle są odsyłani z kwitkiem i rezygnują z tej strony zostając jedynie w fundacji bo nie mają już ochoty ciągle uzasadniać i pisać kolejnych petycji w tej samej sprawie.
Jak uda nam się Julka umieścić w SiePomaga to oczywiście dam info.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - lukasz9669 - 30-03-2015 23:09

drobnie wysłane


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - feellove - 31-03-2015 07:48

Zaznaczyłem na picie Julka. Powodzenia


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 31-03-2015 09:15

W środę Julek miał kolejną wizytę u dr. Shadiego. Dr. zrobił kolejne USG i przewiduje, że piersza operacja bioderka odbędzie się za około 2 lata. Później, po około roku, bedzie miał robione pierszw wydłużanie. Na tę chwilę różnica długości nóżek zwiększyła się do 5,5cm. Kolejna wizyta u dr. ustalona na wrzesień.
U Julka stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe i z tego powodu musimy robić z nim 4 razy dziennie ćwiczenia Vojty. Dodatkowo co jakiś czas przychodzi do nas rehabilitant i wspomaga nas w ćwiczeniach. Niestety metoda ta polega na krępowaniu ruchów pewnych części ciała aby pobudzić do działania inne, co powoduje płacz dziecka podczas ich wykonywania i jest bardzo wyczerpujące dla małego. Mamy nadzeję, że napięcie mięśniowe uda nam się wyleczyć i zostanie jedynie problem samej nogi.
Do czasu operacji młody będzie musiał chodzić w ortezie (coś jakby pół proteza). Lekarz zapewnił nas, że orteza pozwoli mu w miarę normalnie chodzić.
Julek jest tak pogodnym bobasem, że jak na niego patrzymy to wogóle nie myślimy o jego nóżce. Możecie zobaczyć jak się cieszy razem z siostrą - zapraszam na strone FB
facebook.com/JulianChceChodzic


Temat na forum został odwiedzony już ponad 1200 razy co nas bardzo cieszy. Wszystkim którzy wpłacili lub odpisali 1% i są zaangażowani w chęć pomocy bardzo serdecznie dziękujemy.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - feellove - 01-04-2015 07:44

@[8gruzin8], nie myslales o tym, zeby zglosic Julka do strony siepomaga.pl?
Moja znajoma kiedys robila tam akcje dla swojej coreczki i spotkala sie z bardzo pozytywnym odzewem finansowym...


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Kurus92 - 01-04-2015 09:07

Pisał o tym wyżej,to nie takie proste Wink


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - feellove - 01-04-2015 09:34

@Kurus, rzeczywiscie, moje przeoczenie Smile.
Ale tak czy siak, mysle, ze warto sprobowac, a noz się uda. Jakbys potrzebował jakis wskazowek co do tego portalu, daj znac, moge podpytac znajoma.

Powodzenia.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 01-04-2015 11:40

(01-04-2015 07:44)feellove napisał(a):  @[8gruzin8], nie myslales o tym, zeby zglosic Julka do strony siepomaga.pl?
Moja znajoma kiedys robila tam akcje dla swojej coreczki i spotkala sie z bardzo pozytywnym odzewem finansowym...

Staramy się o dołączenie do SiePomaga, ale ta strona stała się na tyle "elitarna", że zwykłe zgłoszenie się nie wystarcza, aby załatwić sprawę. To droga przez mękę i ciągłe odpowiadanie na kolejne pytania i pisanie kolejnych petycji. Jeszcze z 3-6 miesięcy i może się nam uda Smile. Biurokracja w tym kraju to zapora na przeskoczenie której czasem po prostu ludziom brak sił.

Jest jeszcze cały miesiąc na rozliczenie PITów, więc jeśli mogę Was prosić o przekazanie danych Julka rodzinie i znajomym, którzy jeszcze się nie rozliczyli to bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Wesołych Świąt dla wszystkich z Zarabiam.com


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - jaworekos - 13-04-2015 21:42

Spróbuj tutaj Smile
https://wspieram.to

Gdyby zrobić taką zrzutke, w sensie mieć to gdzieś na stronie tego typu to szybko by się uzbierało, wystarczyłoby, żeby każdy na tym forum wrzucił linka na swoje fanpage Smile

Pozdrawiam, i życzę wytrwałości i cierpliwości.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 14-04-2015 11:43

Nie wiem czy noga Julka będzie się kwalifokować do którejś z dziedzin crowdfundingu - myślę, że od takich (pojedyńczych) spraw to są raczej fundacje, ale może się mylę. Zgłębie temat.

Dzięki