Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? (/Temat-Moj-synek-chce-chodzic-pomozecie-Julkowi-109199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - lukassz102 - 12-03-2015 13:29

Witam
jeszcze się nie rozliczyłem, ale przy rozliczaniu odpisze % z podatku Smile pozdrawiam Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Maersk - 12-03-2015 13:46

Bardzo szczytny cel i na pewno jeden z priorytetów na tym forum. Dużo tematów juz było typu "ukradli mi komputer, robię zbiórkę", "nie mam pieniędzy na zasilacz, bo nie chodzę do pracy". Nie mowie ze ktoś tu oszukuje lub wyłudza pieniędze, ale akcja Julka moim zdaniem powinna być na pierwszym miejscu bo tutaj chodzi o młodego człowieka, który kiedyś dzięki Nam będzie miał szansę na normalne życie.

Sam pomogę jak dostane pierwszy przelew z opcji, bo na razie sam wiąże ledwie koniec z końcem

Pozdrow Julka od Nas


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 12-03-2015 14:05

Dzięki Wszyskim za miłe słowa. Nie było łatwo się nam z żoną pogodzić z tym, że Julek urodził się z taką wadą, tym bardziej, że dowiedzieliśmy się o tym dopiero po narodzinach. W czasie ciąży żona chodziła do naprawde dobrego i cenionego lekarza, a usg miała wykonywane przez kilku róznych lekarzy ponieważ ostatnie 3 miesiące ciąży prawie cały czas przebywała w szpitalu. Nikt nie wykrył tej wady wcześniej. Nie winimy lekarzy bo to była ciąża bliźniacza - dzięki temu 1 min. wcześniej przed Julkiem na świat wyskoczyła mała Nina (jest śliczna i zdrowa). Ciąże bliźniacze często są skomplikowane.

Z nogą Julka już się pogodziliśmy i teraz walczymy o to aby miał jak najnormalniejsze życie. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że takie przypadki są do zoperowania. Przed Julkiem długa i bolesna droga. Czeka go kilka wydłużań kości co kilka lat. Już w wieku 2 lat będzie się musiał przyzwyczaić do aparatu Ilizarowa noszonego bez przerwy przez ok 2 miesięcy. Przed każdym wydłużaniem będzie miał łamaną kość przez którą następnie będzie miał przewiercone otwory do drutów aparatu. To będą dla nas ciężkie chwile bo jesteśmy w kontakcie z ludzmi, których dzieci już to przechodziły lub właśnie przechodzą. Ból rozciąganych mięśni nie będzie dla nas łatwy do zaakceptowania. Mniejmy nadzieje, że te chwile miną szybko.

Pozdrowie Julka od Was wszystkich Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Maersk - 12-03-2015 14:10

Julek musi być silny i musi walczyć. Tu nie chodzi tylko o pieniądze na operacje, ale żeby mu pokazać że warto przejść te serię operacji, bo mimo to świat jest piękny, ale niesprawiedliwy dla wszystkich i niektórzy mają pod górkę.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - forumisko - 18-03-2015 14:28

50 zł równiez ode mnie Smile Zdrowia dla synka życzę Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - Snaggy - 18-03-2015 15:54

Wysłałem drobną sumkę.
NEVER GIVE UP.


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - hunterpl444 - 23-03-2015 15:16

50 zł poszło życzę dziecku i tobie wytrwałości i powodzenia


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - 8gruzin8 - 23-03-2015 15:37

Wielkie dzięki Smile
W środę mamy umówioną wizytę u dr. Shadiego i będziemy wreszcie wiedzieć coś więcej o tym co tak naprawde się dzieje z nózką i na kiedy dokładniej będzie można przewidzieć pierwsze operacje. Zdam oczywiście relację.

Pozdrawiamy z żoną i dzieciakami Smile


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - DrMagK2 - 26-03-2015 02:12

I ode mnie wysłane 50 zł, życz Synkowi zdrowia i uściskaj go ode mnie.
Spodziewaj się niedługo kolejnych paru złoty ode mnie Smile.
Pozdrawiam!


RE: Mój synek chce chodzić - pomożecie Julkowi? - oldgamer2015 - 26-03-2015 02:43

A ta strona wsparcia pomagaj online lub siepomaga










Wycieczka po Europie rowerem wesprzyj projekt