Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać duże konto na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak wykorzystać duże konto na FB? (/Temat-Jak-wykorzystac-duze-konto-na-FB-109184)



Jak wykorzystać duże konto na FB? - kusas - 23-02-2015 03:00

Witam, konto posiada prawie 700 znajomych Wink na pewno jakoś to można wykorzystać. Jeżeli to ma znaczenie to w znajomych mam tylko Polaków.


RE: Jak wykorzystać duże konto na FB? - Voldir - 23-02-2015 10:57

700 znajomych to nie jest duże konto. Na matce mam 2753 znajomych dokładnie. To jest duże konto Big Grin hehe. Zależy na czym działasz lub na czym chciałbyś zacząć? suby/ppa/ppi/skracacze ? Napisz coś więcej Smile


RE: Jak wykorzystać duże konto na FB? - rekki - 23-02-2015 15:00

Możesz np. pisać do znajomych wiadomości z ofertami sub SMS, możesz tworzyć wydarzenia i zapraszać znajomych, stworzyć FP i zaprosić znajomych.. Możliwości jest sporo, lecz tak jak pisał Voldir, taka ilość znajomych nie powala ;p


RE: Jak wykorzystać duże konto na FB? - wisniowy13 - 23-02-2015 19:31

Zrób wydarzenie.
Np. jakiś konkurs, wygraj ajfona, dzisiaj widziałem ktoś spamował "wygraj wycieczkę do tajlandi" Lol
+ system: aby wziąć udział w konkursie zaproś myljon osób, napisz posta "biere udział" i udostępnij wydarzenie.
Wydarzenie może zadziałać jak viral, zbierzesz biorących udział powiedzmy 10000 osób, a potem wrzucaj tam jakieś linki.


RE: Jak wykorzystać duże konto na FB? - Szaman1644 - 23-02-2015 20:13

Albo też możesz spróbować z zrobieniem FP z konta. Chodzi mi o to, że musiałbyś dozbierać do 5000 znajomych i wtedy powysyłać im zaproszenia. Jeżeli będzie niezła nazwa na pewno dużo osób się polubi i potem można czerpać profity Smile


Jak wykorzystać duże konto na FB? - Admin - 24-02-2015 10:45

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.