Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash (/Temat-FireCash-109180)

Strony: 1 2


FireCash - Waldes93 - 22-02-2015 23:35

Czy zarabianie w serwisach PPA jest w 100% legalne??


RE: FireCash - TeYroXOfficial - 22-02-2015 23:38

zależy od plików jakie udostępniasz, jeżeli są Twojego autorstwa to legalne, a jeżeli nie to jest nie legalne. Tak mi sie wydaje


RE: FireCash - Waldes93 - 22-02-2015 23:39

Aha rozumiem.

A jak wyglądają stawki ?? Ile jest za 1 pobranie z danego kraju>?


RE: FireCash - TeYroXOfficial - 22-02-2015 23:43

to zależy jak masz oferty poustawianie, dokladnie nie wiem bo nie siedzę aktualnie w tym


RE: FireCash - Max998 - 22-02-2015 23:44

Zależy co wrzucasz, jeśli swoje jakieś prace tzn. jeśli gry tworzysz własne czy mody do gier to tak jest w 100% legalne. Ale jeśli są to nie wiem cracki do gier, hacki itp. no to już nieco mniej legalne bo próbujesz oszukać producentów danej np. gry. Ale jeszcze nie słyszałem by ktoś poszedł za to do więzienia ponieważ sam pobierający też święty nie jest skoro czegoś takiego szuka i pobiera a policja raczej tego nie śledzi bądź jeśli trafi na daną stronę z czymś takim to zniechęci ich do działania sam proces pobierania podczas podawania numerów itp. (przypuszczalnie), do tego musi być oficjalne zgłoszenie strony by zajęła się tym policja itp. Może się też zdarzyć, że ktoś zgłosi Twojego bloga/stronę jeśli nie masz własnej ale jedyne co Cię wtedy spotyka to właśnie pozostanie bez strony.

Co innego oczywiście jeśli nie oszukujesz tzn. piszesz, że coś działa na 100% ktoś pobierze i albo w pliku nic nie będzie albo plik nie będzie się uruchamiał. Najlepiej mają tutaj ludzie, którzy umieją robić fakehacki, wtedy ktoś pobiera ''instaluje'' i wyskakuje mu błąd więc nie wini np. Ciebie za zły plik tylko swój komputer, że czegoś tam nie ma zainstalowanego by działał plik/hack.

Ogólnie w tym temacie są zdania podzielone. Smile


RE: FireCash - Waldes93 - 22-02-2015 23:50

Tak czytam co nie co o tym i nie wiem jak się za to zabrać narazieTongue Czy ludzią chce się wypełniać te ankiety w ogóle??...


RE: FireCash - Max998 - 22-02-2015 23:52

Wszystko zależy od tego czy dany plik jest na topie.
Jeśli jest, do tego wypromujesz go np. na youtube to nie powinieneś narzekać na brak zainteresowania.
Ale faktem jest by mieć tutaj jakieś zyski (nawet małe) to trzeba przed tym się napracować ale jeśli się uda to można już tylko się cieszyć rosnącą liczbą $.


RE: FireCash - Waldes93 - 22-02-2015 23:57

i mówisz, że taki fake hack przejdzie?Tongue Oczywiście musi mieć odpowiednią wagę też tak?

Mógłbym np napisać program swój i stworzyć własną stronę i tam go udostępnić pod PPA?


RE: FireCash - Max998 - 23-02-2015 00:00

Oczywiście, że możesz. Hacki cieszą się sporym powodzeniem jeśli są odpowiednio zrobione i opisane. Najlepiej dodać jeszcze film pokazujący ich działanie. Wink
Z wagą nie ma co przesadzać.. Podejrzany będzie plik o wadze 0,01kb ale też nie najlepiej wygląda taki ważący 40MB. Wink


RE: FireCash - Waldes93 - 23-02-2015 00:02

najlepsze od 2m do 9mb chyba. Tylko jak z tymi stawkami?Tongue za 1 pobranie będzie chociaż z 1$?