Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik master4, skracacze, suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik master4, skracacze, suby (/Temat-Dziennik-master4-skracacze-suby-109179)

Strony: 1 2 3


Dziennik master4, skracacze, suby - master4 - 22-02-2015 23:26

SIEMA
Ten dziennik zakładam aby się zmotywować , porównywać swoje zarobki i po części chciałbym znaleźć mentora w subach.
Mentora w skracaniu mam jest to Klikacz który wykonuje swoją pracę bardzo dobrze!
Ale gdy zasięgi FP są ograniczane, stawki ze skracania spadają, stwierdziłem że trzeba dołożyć jeszcze jedną metodę zarobku.
Od kilku dni wziąłem się za suby na kochanym fejsbooku.
Brakuje mi takiej osoby która oceni moje teksty, nisze doradzi co poprawić za co się nie brać. Ludzie wchodzą w moje linki, natomiast nie robią leadów Sad
Gdyby ktoś chciał pomóc to zapraszam Smile
Dodatkowo jeszcze mam serwis humorystyczno-satyryczno- chamski!
Jak ma ktoś dużą ilość obrazków o takiej tematyce to zapraszam do składania przystępnych propozycji Smile W serwisie są reklamy adcat, hotcpm (zarabiam za wyświetlanie ich reklam stawki to 35gr/1000 i 40gr/1000 unikalnych wyświetleń )
Obecnie jestem w fazie przywracania zasięgu na Fanpejdżach humorystycznych bo zamierzam tą darmową metodą reklamować ten serwis.

Cel jaki sobie stawiam do końca marca to 200 zł na subach
i przynajmniej 2$ dziennie ze skracaczy!

Dzisiaj zarobiłem:
- ze skracania 1$ to wszystko z automatu bo nie dodawałem nowych postów
- suby oczywiście piękne i największe 0 Smile na 140 wejść , reklama na 70 grupach.


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - Dazonpl - 23-02-2015 15:56

z fartem mordo


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - master4 - 24-02-2015 00:28

Dobra to tak na szybko podsumowanie dnia.
Jestem chory i siedzę w domu. Wrzuciłem spam ale nikt nie chciał oglądać IDY Sad
Ale zbliżała się godzina 22, czyli godzina napaleńców.Efekty poniżej
[Obrazek: 8gdUXMw.png]
Byłoby więcej gdyby nie wyskoczyła weryfikacja znajomych gdzie trzeba wpisywać imiona i nazwiska, czyli nie do przejścia. Mimo wszystko jestem zadowolony z dzisiejszego dnia bo dniówka dla mnie ok! Takie wynagrodzenie za ostatnie 3 dni.

Dzisiaj zarobiłem:

-skracanie 1.2$
-suby 54 zł

Cele na jutro
-ogarnąć startery, jak ma ktoś zaufanego sprzedawcę to pisać
-potworzyć wiarygodne konta, dodawać do grup, max 15 znajomych


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - Dante_/ - 24-02-2015 02:10

No to mam takiego TIP'a dla Ciebie, jeżeli na komputerze masz weryfikację znajomych i musisz wpisać nazwiska i imiona, to wejdź sobie na telefonie na konto FB i będziesz miał do wyboru imiona i nazwiska. Big Grin


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - master4 - 24-02-2015 12:47

Dante jesteś wielki Smile Działasz jeszcze na skracaniu?


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - BlackFacePL - 24-02-2015 13:24

Powodzenia, będę zaglądał Smile


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - master4 - 25-02-2015 12:18

24 luty

Ten dzień był lepszy od poprzedniego!
Zrobiłem 1 konto na fejsieSmile Pododawałem do wszystkich grup.
Ma ktoś jakiegoś bota który dodaję z jednego konta znajomych(czyli inne fejk konta) do grup?
[Obrazek: wBYy6dX.png]


Dzisiaj zarobiłem
- 60 zł na subach Smile
-1.6$ na skracaniu

Cele na dziś:
- poprawianie zasięgu
-stworzenie kilku kont

Oby każdy dzień był lepszy od poprzedniego!



RE: Dziennik master4, skracacze, suby - RemoverPL - 25-02-2015 13:14

Konwersja tragiczna. Popracuj nad tekstem zachęcającym do rejestracji. Jaki program? Tongue


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - master4 - 25-02-2015 13:23

Wiesz konwersja tragiczna bo temat kontrowersyjny a ludzie dopiero jak wyskoczy podaj nr to pewnie uciekają. Dodatkowo nie pomagają mi tacy stróże facebooka którzy piszą tam się płaci etc. Program pobieranie Smile


RE: Dziennik master4, skracacze, suby - RemoverPL - 25-02-2015 14:02

Spróbuj napisać od razu, że do pobrania pliku potrzebne jest podanie nr telefonu w celu jakiejś tam weryfikacji. Napisz, że nikogo do tego nie zmuszasz + przedstaw wizję tego, co stanie się, jeżeli ktoś tego nie zrobi Tongue Na przykład "jeżeli nie chcesz tego oglądać, to nie podawaj numeru, ale nie zobaczysz tego materiału i przyjdzie do Ciebie w nocy krawawa jadźka z widłami i wazeliną, będzie robiła ci straszne rzeczy" - oczywiście musisz wymyślić coś bardziej realnego. Musisz wywołać w ludziach bardzo silną chęć rejestracji (pobrania pliku), a jednocześnie pokazać, że nie zależy ci na tym. Oczywiście w nieco bardziej subtelny sposób Tongue Możesz również wykorzystać presję czasu - "materiał zostanie usunięty za 10 minut", lub prawo limitu -np. "dostępne 10 pobrań". Jeżeli jest to temat kontrowersyjny, to prawdopodobnie zadziała Smile