Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zdobyliście na restocku w lutym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Co zdobyliście na restocku w lutym? (/Temat-Co-zdobyliscie-na-restocku-w-lutym-109162)

Strony: 1 2 3


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - MaXimuS007 - 22-02-2015 23:32

(22-02-2015 20:16)Zordi napisał(a):  dzisiaj, 20:03
Wybrana nagroda to: Głośnik bluetooth. Koszt 80000




Prawie na zawał zszedłem .



dzisiaj, 18:06
O 20:03 (plus/minus 2 minuty) nastąpi rozdanie nagród. Pozdrawiamy
Ja go miałem brać i może by się udało, jakbym nie zapomniał o tym restocku. To wszystko przez to, że najpierw zagrałem się na fonie, a potem zapatrzyłem się na TV, no ale cóż. Tak bywa i nic na to nie poradzę. Żyje się dalej. Teraz czekam na kolejny restock. Może akurat opłaci się moje dzisiejsze zapominalstwo i pojawią się lepsze nagrody, na które będzie potrzeba więcej GP, które ja teraz zaoszczędziłem? Czas pokaże. Oby tak było. Tongue

Tak BTW. to przydałoby się jakieś mailowe i/lub sms'owe powiadomienie użytkowników z fire premium o tym o której jest restock. Wtedy takich sytuacji było by mniej, a nie byłem na pewno jedyny i były by jeszcze większe emocje. Tongue Chociaż z drugiej strony to, jak ktoś pamięta to dla niego lepiej, że ktoś tam zapomniał i mniejsza konkurencja.


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - Kryspin - 23-02-2015 07:04

(22-02-2015 20:50)leggi25 napisał(a):  
(22-02-2015 20:33)Kryspin napisał(a):  
(22-02-2015 20:19)leggi25 napisał(a):  Worek bokserski HuhHuhHuh
http://scr.hu/4yb1/x2seh

Jerk2Jerk2JerkJerkHuhHuhTongueTongue

szkoda że Ci słownika nie dali


No szkoda :/ Ale chyba lepsza jest moja szczerość niż twoje oszustwa i kłamstwa.Tongue

tak tak Rambo dorśnij a pogadamy dzieciaku bekabekabeka


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - Zordi - 23-02-2015 22:21

(22-02-2015 23:32)MaXimuS007 napisał(a):  
(22-02-2015 20:16)Zordi napisał(a):  dzisiaj, 20:03
Wybrana nagroda to: Głośnik bluetooth. Koszt 80000




Prawie na zawał zszedłem .



dzisiaj, 18:06
O 20:03 (plus/minus 2 minuty) nastąpi rozdanie nagród. Pozdrawiamy
Ja go miałem brać i może by się udało, jakbym nie zapomniał o tym restocku. To wszystko przez to, że najpierw zagrałem się na fonie, a potem zapatrzyłem się na TV, no ale cóż. Tak bywa i nic na to nie poradzę. Żyje się dalej. Teraz czekam na kolejny restock. Może akurat opłaci się moje dzisiejsze zapominalstwo i pojawią się lepsze nagrody, na które będzie potrzeba więcej GP, które ja teraz zaoszczędziłem? Czas pokaże. Oby tak było. Tongue

Tak BTW. to przydałoby się jakieś mailowe i/lub sms'owe powiadomienie użytkowników z fire premium o tym o której jest restock. Wtedy takich sytuacji było by mniej, a nie byłem na pewno jedyny i były by jeszcze większe emocje. Tongue Chociaż z drugiej strony to, jak ktoś pamięta to dla niego lepiej, że ktoś tam zapomniał i mniejsza konkurencja.



Dlatego ja pomyślałem i ustawiłem sobie budzik w telefonie Hhahha Smile


Teraz mają się pojawić jeszcze aukcje z przedmiotów, które nie zostały wybrane. Chyba, że pójdą w następnym restocku, który już 22 marca Smile Za 4 tyg hehe


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - MaXimuS007 - 23-02-2015 23:19

(23-02-2015 22:21)Zordi napisał(a):  
(22-02-2015 23:32)MaXimuS007 napisał(a):  
(22-02-2015 20:16)Zordi napisał(a):  dzisiaj, 20:03
Wybrana nagroda to: Głośnik bluetooth. Koszt 80000




Prawie na zawał zszedłem .



dzisiaj, 18:06
O 20:03 (plus/minus 2 minuty) nastąpi rozdanie nagród. Pozdrawiamy
Ja go miałem brać i może by się udało, jakbym nie zapomniał o tym restocku. To wszystko przez to, że najpierw zagrałem się na fonie, a potem zapatrzyłem się na TV, no ale cóż. Tak bywa i nic na to nie poradzę. Żyje się dalej. Teraz czekam na kolejny restock. Może akurat opłaci się moje dzisiejsze zapominalstwo i pojawią się lepsze nagrody, na które będzie potrzeba więcej GP, które ja teraz zaoszczędziłem? Czas pokaże. Oby tak było. Tongue

Tak BTW. to przydałoby się jakieś mailowe i/lub sms'owe powiadomienie użytkowników z fire premium o tym o której jest restock. Wtedy takich sytuacji było by mniej, a nie byłem na pewno jedyny i były by jeszcze większe emocje. Tongue Chociaż z drugiej strony to, jak ktoś pamięta to dla niego lepiej, że ktoś tam zapomniał i mniejsza konkurencja.



Dlatego ja pomyślałem i ustawiłem sobie budzik w telefonie Hhahha Smile


Teraz mają się pojawić jeszcze aukcje z przedmiotów, które nie zostały wybrane. Chyba, że pójdą w następnym restocku, który już 22 marca Smile Za 4 tyg hehe
Na następny raz wezmę z Ciebie przykład i tak samo zrobię.
A myślałem, że wszystko poszło, bo ostatnio były dostępne jeszcze nagrody po jakiś 2 godzinach lub godzinie. Tongue
A wiesz co zostało?


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - xavi512 - 24-02-2015 11:38

Zostały chyba gofrownica, latarka, karta pamięci, plastelina, etui na karty.


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - Pawlak093 - 24-02-2015 13:24

2015-02-22, 20:03
Wybrana nagroda to: Pendrive 8GB. Koszt 24000


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - MaXimuS007 - 24-02-2015 15:17

(24-02-2015 11:38)xavi512 napisał(a):  Zostały chyba gofrownica, latarka, karta pamięci, plastelina, etui na karty.
A to ciekawe. Gofrownica to całkiem fajna nagroda, więc dziwne, że nikt jej nie wziął, a już tym bardziej latarka, która też jest całkiem niezła. No, ale może ja coś z tego wezmę, jak będzie na restocku następnym, chyba, że będzie coś lepszego lub będzie na aukcjach, bo wtedy to już się raczej nie będzie opłacało tyle GP wywalać.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - Zordi - 24-02-2015 23:05

jak prawie nikogo nie było stać na gofrownice xd


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - MaXimuS007 - 25-02-2015 00:21

Na pewno były osoby, które mają mniej więcej tyle samo GP co ja lub nawet więcej.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Co zdobyliście na restocku w lutym? - Zordi - 25-02-2015 11:38

W szczególności jeśli są takie typki co mają 2 konta, na 1 zbierają punkty w nieskończoność a na drugim wymieniają na nagrody, na tym 1 wymienią dopiero na coś lepszego Smile A jak mają zmienne ip to ich nie sprawdzi ekipa Big Grin ( Co najwyżej można po ID komputera ale to trzeba się bawić )